2752
2734
من از هفته ۲۹ دچار فشار خون بالا شدم به همرا درد خیلی خیلی خیلی شدید در بالای شکم یعنی محدوده معده ، بعد از چند بار مراجعه به بیمارستانی که پزشک زنانم اونجا بود و بررسی یه ماخصص داخلی خیلی خوب و با توجه به فشار بالام تحت نظر هردو پزشک بستری شدم و یک هفته بستری بودم که چند روز اول روزی ۴ مرتبه آزمایش خون ازم میکرفتن چون متاسفانه علایم سندروم هلپ رو داشتم که بالا رفتن آنزیمای کبدی و پایبن اومدن پلاکت خون و دفع پروتیین در ادرار و فشار بالا رو همزمان داشتم که دکترا با دارو تونستن این فاکتورهای خونی رو درسته خارج از رنج نرمال ولی تا جایی که مجبور به ختم بارداری نشن کنترل کردن ، و من یک هفته بعد از بیمارستان تحت شرایطی که انزیمها به ثبات رسیده بودن و پلاکت در یک سطح کمتر از نرمال اما قابل قبول بود مرخص شدم ؛ البته بماند که اون درد شدید رو هیچ کاری ناونستن براش بکنن و به خاطر بالا بودن انزیم کبد هم متاسفانه حق استفاده از هییییییچ نوع مسکنی نداشتم ، بهد از تنها ۴۸ ساعت و بسیار بسیار بیشتر شدن دردم دوباره برگشتم بیمارستان و بستری شدم و متاسفانه تنها ظرف چند ساعت انزیمهای کبدیم تا چهار برابر اضافه شد و پلاکت خونم از ۱۳۰ هزار تا مرز ۶۰ هزار افت کرد و فشار خونم بالا رفت و بطور اورژانسی سزارین شدم در آخرین روز از هفته ۳۱ ، و حالا دختر کوچولوم با وزن ۱۳۰۰ گرم یک هفته اس که توی nicu بستریه و معلوم نیست چقدر باید بمونه و من از غصه در حال دق کردن
مگه میشه باشی و تنها بمونم! ؟ محاله بذاری محاله بتونم
جالا میخوام بدونم کسی تجربه ای داشته ؟ چه خودش چه در اطرافش ؟ آیا بعدا بارداری رو تجربه کرده ؟ چون احتمال تکرارش در کسی که یه بار مبتلا شده از بقیه بیشتره
و متاسفانه در راهی برای پیشگیری ازش هست و نه درمانی در صورت بروز ، یعنی اگه اتفاق بیوفته در هر تایمی از بارداری تنها راهش ختم بارداری و زایمان هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
و اگر یه سرچ کنین کاملترش رو میتونین بخونین ، خطرناکترین وضعیتی هست که ممکنه در بارداری اتفاق بیوفته که اگه زایمان به موقع صورت نگیره با افت پلاکت خون ، خونریزی داخلی شدید مادر و با بالا رفتن انزیمهای کبدی منجر به پارگی و از بین رفتن کامل کبد مادر میشه و در انتها مرگ
2706