2737
2739
منم بارداری اولم ماه مهر بود که ابان دیگه رشد نکرد و طبیعی دفعش کردم که کمر دردم گرفتم ار اونوقت! تازه چهارشنبه پریود شدم بعد از 50 روز که از سقطم گذشت میخوام ببینم ممکنه بازم خدا نکرده پیش بیاد؟
یکسر دل من او برد...برد او دل من یکسر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2 نوع آزمایش برای ما انجام میشه و دکتر میگفت اکثرا توی آزمایش دوم علت مشخص میشه گفت 2 هفته تا20 روز بعد جواب میدن حالا میخوام بدونم کسی بوده علت سقطش توی این آز مشخص بشه؟ یا فقط یه هزینه اضافی بود آخه برای ما زیاده توی این اوضاع کاری شوهرم
0 =2-1

2728
منم دو ماه بتاهام یه کم میره بالا و دوباره میاد پایین و با چند روز تاخیر پریود میشم. دکترم گفت لقاح انجام میشه ولی بدنت سریع دفعش میکنه
یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
من دارو نخوردم برای بارداری اولی توی هفته 8 یا 9 بود که گفتن قلبش ضربان نداره و خودبخود سقط شد بعد کورتاژ شدم دومی از همون اول لکه بینی داشتم بعد اولین سونو گفت ساک کوچیکه و رشدی نداشته و اختمال زاید سقط یشه که شد
0 =2-1

2738
من کارم خیلی زیاد و خیلی هم استرس زاست صبح تا شب سرکارم پشت میز و با ارباب رجوع سرکار دارم همش بحث و استرس درضمن مدام کنار مودم هستم بعضی ها میکن اصلا شاید از امواج مودم باشه نمیدونم والا
0 =2-1

منم توی هردوبارداری بحث های شدید داشتم با مشتری و مراحعه کننده ها دیگه اعصابم ضعیف شده مردم هم بسیار بدبین و بددهن شدن متاسفانه هرکس میاد توهین میکنه یا با توپ پرمیاد من خودم حدس میزنم بخاطر عصبانیت شدید فشارم بالا پایین شده و جنین آسیب دیده شاید هم فکر اشتباه باشه نمیدونم
0 =2-1

2706