2733
2734

امروز برای بار دومه که شوهرم با ۳ ساعت تاخیر میاد خونه. الان که اومد بهش گفتم من داشتم میمردم تو خودم میلرزیدم مریضم حال ندارم از ساعت ۸ منتظرتم بیای با هم شام بخوریم چرا زودتر نیومدی؟جوابمو نداد داشت چیپس میخورد فوتبال میدید سرشو تکون میداد فقط هر چی میگفتم اصلا نگاهم نمیکرد انگار سگ داره واق میکنه آخرش گفتم من چرا برات اهمیتی ندارم اونقدری که به همه اهمیت میدی به منم اهمیت بده مردم حال نداشتم برگشت با من دعوا کرد در عوض

۱۰۰ بار گفتم من حال نداشتم داشتم میمردم اصلا نگاهم نکرد

گفتم من توقع دارم وقتی بهت میگم داشتم میمردم حداقل بگی چیشده بودی الان بهتری؟نه کلا تحویلم نگیری روتو کنی اونور

بعدش قهر کرد از خونه بزنه بیرون گفتم من دارم میمیرم امروز اصلا خونه نبودی الان که دیر اومدی بمون بدتر رفت و نموند به من گفت تو داری دیوانه میشی تو روانی فرار کنم ازت😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نی نی سایت میام میبینم بقیه مردم هم بدبختی‌های خودشونو دارن و من تنها فرد ناراحت و پر از دغدغه و بدبختی نیستم و اون حس تنها بودنه یکم کم میشه ازم😪

خب چه واکنشی اخه؟وقتی باهم نمیتونین حرف بزنین و مشکلتون رو حل کنین چی بگم خب؟☹️

اللهم الرزقنی شفاعت الحسین یوم الورود🤲💚 یا صاحب الزمان ادرکنی💚

عادت کردم :))

سعی میکنم رو پای خودم وایسم منتظر نباشم بهم توجه کنه,ولی وقتی مریضم کلا توجهم رو ازش برمیدارم نه غذا میپزم نه خونه تمیز میکنم،شاید ی وقتایی پاشه ی ظرفی بشوره شایدم نه!

سعی میکنم وقتایی ک مطمئنم ذهنش درگیره یا مشکلی داره کاریش نداشته باشم،چون به من ثابت شده ک مردا تک بعدی هستن و وقتی ی مشکل بزرگی دارن مغزش کامل رو اون فوکوس میکنه و هیچی جز اونو نه میبینه نه میفهمه

خب چی شده بوده که داشتی میمردی ؟

پریود بودم سیستم بدنم بهم ریخته فقط خونه که ازم میره هیچی ازم نمونده از صبح هم فقط و فقط نصف تیکه نون خوردم تا الان همش منتظرش بودم که بیاد 

بعد اون اینقدر بی تفاوته نسبت به من انقدر جلوش گریه کردم گفتم من حال ندارم چرا اینقدر بی اهمیتم برات منو آدم حساب کن

چند بار بلند شدم بگیرمش نره در عوض بهم گفت تو اگه بی حال بودی الانم افتاده بودی دنبال من نمیومدی

2738
نی نی سایت میام میبینم بقیه مردم هم بدبختی‌های خودشونو دارن و من تنها فرد ناراحت و پر از دغدغه و بدب ...

اصلا حرف نمیزنه تا من حرف بزنم فرار میکنه بهم میگه تو دیوانه میشی داد میزنی😭😭😭 

مطمئنی نفر سومی در کار نیست ؟ حس میکنم از نظر ایشون اونی که بهش باید اهمیت بده یکی دیگست 

نه به این نه فکر کنید،نه به بقیه بگید که تمام ذهن آدم رو پر میکنه 

ی مدت من خیلی پیگیر بودم،همش بهونه و غر زدن ک من تباه شدم،تو اصلا منو نمیبینی،نکنه کاری میکنی و ....

حقیقت های تلخی رو زد تو صورتم،اینکه اینهمه داره جون میکنه اما روز دوم ماه همه حقوقمون میره,اینکه ی وقتایی باید بره تو غار تنهاییش،اینکه قیمت گوشت چقدر شده،اینکه ی وقتایی حتی پول نون تو جیبش نبوده اما قرض کرده تا من نفهمم پول نداره تا برم مانتویی ک چند وقته قولشو داده بگیرم ...

خدا خودش به مردامون کمک کنه

ما خودمون ی خونه تکونی میکنیم شاید حوصله خودمون رو هم نداشته باشیم

دیگه کسی ک از خروس خون تا بوق سگ باید جون بکنه بیاد خونه هم ناله و غر بشنوه تنها راه براش فرار از خونست

ما هم ک ماشاالله خداااای سیاست :)))

عادت کردم :)) سعی میکنم رو پای خودم وایسم منتظر نباشم بهم توجه کنه,ولی وقتی مریضم کلا توجهم رو ازش ...

خسته شدم من ی روزم بهش بگم کمکم کن فقط به زبون میگه باشه الانم کل خونه بهم ریختس چیپسو از دستش کشیدم ریخت خونه همشو خودم باید جمع کنم براش مهم نیس هیچی خونه زباله دونی باشه من بمیرم

نه به این نه فکر کنید،نه به بقیه بگید که تمام ذهن آدم رو پر میکنه  ی مدت من خیلی پیگیر بودم،هم ...

شوهر من حتی نمیدونه قیمت سیب زمینی چنده من خیلی وقته گوشت چرخ کرده ندارم کلا شاید نیم کلیو داشتم تو یکسال استفاده کردم شده ۳ ماه روغن نداشتم چیز دیگه استفاده کردم

چون هیچ فکری به حال من و زندگیش نمیکنه باید التماسش کنم چیزی بخره

امروز اصلا خونه نبود کل روز تنها بودم اعتقادشم اینه که باید ۲۰ بار زنگ بزنم بیا تا بیاد منم میدونم زنگ زدن فایده نداره اونم از خداشه

2706