2733
2764

امشب داشتیم با یکی از فامیلامون از پیاده رو رد میشدیم یه مرده بود قبلا اونجا یه سگ کوچیک داشت شیرخوار بود گفت نمیفروشم ولی 2 میلیون و خوردی قیمت خریدش بود... حالا اینا هیچی امشب ک داشتم رد میشدم برا فامیلمون تعریف کردم که اره یه مرده اینجا توله سگ داشت خیلی بامزه بود قیمتش فک کنم 2 میلیون بودو اینا... نگو داشم از کنار یارو رد میشدم و شنیده😩من که چیز بدی نگفتم.. بلد داد کشید به بغل دستیش با یه لحن عصبانی و بدگفت اون دختره چیییی گفت؟! 2 بار هم تکرار کرد وخیلی وحشی از سرجاش بلند شد!! بخدا چیز بدی نگفتم ولی خیلی اعصابم خورد شد خیلی بدشانسم که دقیقا کنارم بودو شنید ☹

واوو بعدش چیشد

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صداشو از پشتم شنیدم رو مو اونور کردم دیدم داره دادو هوار میکنه فکر کنم دوستش ارومش کرد وگرنه هیچی&nb ...

بنده خدا عقل نداشت راحته

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 

یاروکم داشته خوب شدکه هیچی نشد

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️