2737
2739
به نظر من همه برید و تست مارکرها ی سرطانهای تخمدان و رحم و سینه روبدید از دکترتون بخاین براتون بنویسه ببینید وضع رحم و تخمدان وسینه چطوره من خیلی مقاله خوندم . بچه ها داروهای باروری همه مستعد کننده سرطان هستند پس م.اظب خودتون باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من که الان کچل شدم موهام اینقدر ریخته که سرم قشنگ معلومه تازه فیبروم هم دراوردم یک مدت طولانی هم در اثر این داروها پریود نمی شدم حالا فقط سرطان رحم و تخمدان مونده

تازه تازه تازه بچه دار هم نشدم
2731
آره والله آخرشم بچهه میاد بی مادر بزرگ می شه
می شه بگی این تست مارکرا چی هستن؟ یعنی آزمایشهائی هست که اینارو نشون می ده؟ چون تا جائیکه من می دونم سرطان تخمدان متاسفانه هیچ هیچ علامتی نداره
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
این تستها یه جور پیش اگهی های سرطان هستند مثلا عمه خود من که سرطان سینه داره گفت اگه این تست ها رو اول کار داده بودم زودتر متوجه بیماریم میشدم و بلافاصله دخترشم روبرد تمام این تستها روداد البته یه مقدار گرونن ولی ارزشش رو داره از بدن خودتون اگاه باشید فقطم ازمایش خونه و چیز دیگه ای نیست
2738