2733
2734
عنوان

کسی که ادعای دوست داشتنموکرد منو زد 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 28 پست
تو عقدی؟دوست داشتن این مدلی رو بزار در کوزه آبشو بخور.بخدا ارزش نداره این علاقه ی یه طرفه.چرا گذاشتی ...

از این میسوزم که همش منو مقصر میدونه میگه تو صبر نداری ولی کسی که پای زدن‌های یه مرد وایسته بی صبره تازه آدم معتاد که میزنه میگن معتاده ولی آخه شوهر من سالمه ولی منو میزنه آخرم به من میگه بی صبر دلم گرفته جایی نداشتم دردودل کنم اومدم نی نی سایت😔

بخدا انقدر میترسم ک نگو کتک  خیانت بد دهنی بی اعصابی

آره آبجی همه اینجوری نیستن تو فامیل ما دختر یکی از فامیلامون با من ازدواج کرد ولی شوهر اونو ببین و شوهر منو لااقل دست به زن نداره بخدا میمیرم زیر لگداش که به کمرم میزنه😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره آبجی همه اینجوری نیستن تو فامیل ما دختر یکی از فامیلامون با من ازدواج کرد ولی شوهر اونو ببین و ش ...

وااااای.چرا میزاری بزنه.داد بیداد کن آبروشو ببر.انقدر تو سری خور نباش.مگه اسیری.کو...ن لقش ولش کن

خوردی؟حالا هستشو تف کن😜😁
وااااای.چرا میزاری بزنه.داد بیداد کن آبروشو ببر.انقدر تو سری خور نباش.مگه اسیری.کو...ن لقش ولش کن

آره نمیتونم منم میزنم ولی زدن‌های یه زن چجوری فقط میزنم تو سینش که ولم کنه اما اون نه میزنه تو گوشم میزنه تو کمرم کافیه فقط حرف بزنم خودش حق توهین داره فقط 

2740
آره نمیتونم منم میزنم ولی زدن‌های یه زن چجوری فقط میزنم تو سینش که ولم کنه اما اون نه میزنه تو گوشم ...

برادری مادری فک وفامیلی نیست به دادت برسه؟

خوردی؟حالا هستشو تف کن😜😁
میشه بگی چرا ادامه میدی باهاش؟رابطه کامل داشتی باهاش؟فقط نگو دوستش داری که خودمو میزنم اینجا

آره از یه اتفاقای بعدش میترسم 

اما واقعا راستش بخوای دیگه مهرش از دلم رفته از بس التماسش کردم برام وقت بزار بیا از اول شروع کنیم بشو مثه روزای اول همونقدر خوب ولی نمیشنوه بدتر میشه که بهتر نمیشه منم دیگه دوسش ندارم 🖤

فقط میون همه ابرو داری میکنم که آبروی مادرم حفظ شه سرافکنده نشه پیش هیچکس 💔

باهاش حرف بزن مادرت خوشبختیتو میخواد.نترس.هرچی بشه از زیر دست و پای اون نامرد موندن که بهتره

خوردی؟حالا هستشو تف کن😜😁