2752
2734
شاید اگه ببری دکتر غدد آمپول بزنه برای رشد قد منم میخوام دخترم رو ببرم متولد آبان ۹۲ موهای کرکی و نو ...

دکتر به راحتی آمپول نمیده 

من گفتم بده برای دختر بزرگم ،،گفت اگر آمپول بزنه بدنش دیگه هورمون نمیسازه 

کلا همه چیزو میگن طبیعیه،،،،

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اضافه وزنش باید حتما از بین بره من دخترم کلاس سوم  بود یکدفعه علایم بلوغ رو نشون داد .خیلی هم سریع پیش میرفت تنها کاری که تونستم براش انجام بدم این بود که بعدازظهرا دوسه ساعت توی کوچه اسکیت و دوچزخه سواری میکزد با کم شدن وزنش علایمبلوغ هم ناپدید شد و الان  دخترم میره کلاس ششم و دیگه همه چیز به اهستگی پیش میره

خودتون حمام میبرید؟؟

من داداشم کلاس اول تنهای میره حموم

ادب به آدمِ بی ادب نکن گشنگی بِکِش اَ گوشتِ سگ نخـور...‌ #شایع❤️‍🩹 [بمیره دلی که بترسه ؛ خوشبختی اون وره ترسه🖤💯]
2731
دکتر به راحتی آمپول نمیده  من گفتم بده برای دختر بزرگم ،،گفت اگر آمپول بزنه بدنش دیگه هورمون ن ...

من یه دکتر از همین نینی سایت پیدا کردم میخوام ازش وقت بگیرم یکی از کاربران میگفت دخترش رو میبره پیشش 

الهی وربی من لی غیرک یاغیاث المستغیثین
اضافه وزنش باید حتما از بین بره من دخترم کلاس سوم  بود یکدفعه علایم بلوغ رو نشون داد .خیلی هم س ...

والا من دیگه در مانده شدم ،تحرک هم دارن 

اما ماشاالله غذا و میوه ،،،خیلی میخورن 

علامت دخترتون چی بود ؟

باید ببرم دکتر تغذیه

سلام من دبیرم اللن اکثر دخترا کلاس پنجم و ششم پری میشن یه تعدادی هم چهارم تازه.... فقط در حد یکی دو نفر از یه کلاس میمونن تو متوسطه یک... من الان دخترم چهارسال و نیست احساس میکنم داره مو زائد در میاره

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
من یه دکتر از همین نینی سایت پیدا کردم میخوام ازش وقت بگیرم یکی از کاربران میگفت دخترش رو میبره پیشش ...

برایدخترای من عکس مچ و ازمایشنوشت 

دختر بزرگم ۱۱سالشه و قدش ۱۵۰و علامتم داره گفت نهایت تا ۱۶۳میرسه قدش

دختر کوچیک ترم یادم رفت بپرسم که چقدر دیگه رشد میکنع

[QUOTE=311473482]والا من دیگه در مانده شدم ،تحرک هم دارن  اما ماشاالله غذا و میوه ،،،خیلی میخورن  علامت د ...[/Q

همین های که شما گفتین به اضافه ترشحات روی ش....ور.ت که الان کاملا از بین رفته ..

چازه ای نیست خوزاک کمتر بهشون بده .کمتر درست کن و بشقابشون رو پر نکن .توی یخچال خوراکی نگه ندار .یه مدت که بگذره عادت میکنن .دقیقا منم همین کار روکردم

سلام من دبیرم اللن اکثر دخترا کلاس پنجم و ششم پری میشن یه تعدادی هم چهارم تازه.... فقط در حد یکی دو ...

سن بلوغ خیلی پایین آمده ،همش بخاطر غذاهای هورمونی هست 

دکتر به من گفت پریود ربطی به قد نداره،به سن استخوانی مربوط میشه 

من جای شما باشم حتما دخترمو میبرم چکاب بشه 

دکتر به راحتی آمپول نمیده  من گفتم بده برای دختر بزرگم ،،گفت اگر آمپول بزنه بدنش دیگه هورمون ن ...

فکنم عادیه

اخه من خیلییی خیلییی زیاد لاغر بودم بیش از حد

بعد کلاس ششم پریود شدم

تازه سینه داشتم ولی کوچیک بودن😂

هنوزم کوچیکن بزرگ نمیشن

الان دختر همسایمون مبینم کلاس پنجمه تو پره

سینه هاش ۴ برابر سینهام😑😑😑😂 کنار من میاد انگار اون از من بزرگتره😑

بعد من ۱۸ سالم شده هنوزم منتظرم سینهام بزرگتر شه😐💔

ادب به آدمِ بی ادب نکن گشنگی بِکِش اَ گوشتِ سگ نخـور...‌ #شایع❤️‍🩹 [بمیره دلی که بترسه ؛ خوشبختی اون وره ترسه🖤💯]
سن بلوغ خیلی پایین آمده ،همش بخاطر غذاهای هورمونی هست  دکتر به من گفت پریود ربطی به قد نداره،ب ...

نوبت گرفتم ۶ ماهه داده هر چی گفتم زودتر نداد دی ماه نوبتشه فوق تخصص غدد کودکان

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
[QUOTE=311473482]والا من دیگه در مانده شدم ،تحرک هم دارن  اما ماشاالله غذا و میوه ،،،خیلی میخور ...

از کم درست کردن غذا خودم۱۲کیلو کم کردم اما ماشاالله دخترام تکون نخوردن 🥴

الانم که فصل مدارس شده ،،،،،تصمیم گرفتم صبحانه بهشون ندم که فقط تغذیه خورده باشن 

کلاس کاراته و والیبال هم میرن ....

نوبت گرفتم ۶ ماهه داده هر چی گفتم زودتر نداد دی ماه نوبتشه فوق تخصص غدد کودکان

نوبتاش طولانیه منم خیلی منتظر موندم 

اخر رفتم حضوری مطب ،،،،دیگه زودتر زد نوبتو

2706