2733
2739
میدونید چرا چون من هر دفعه در طول درمان ای یو ای روز 21 رفتم از پروژسترون دادم زیر رنج بود و معلوم میشه که اصلا تخمک ازاد نکردم چون همونطور که میدونین اگه تخمک ازاد بشه باید رو ز 21 دوره حتما پروزسترون در اثر جسم زرد بره بالا ولی مال منکه پایین بود دکتره ها هم الکی میکگن خوب ای یو ای نگرفت دیگه خیلی عوامل دست اندر کاره خلاصه بگم خیلی از این دکترا اصلا بررسی نمیکنن بعد از زدن هاش سی جی اصلا این تخمک ازاد شده یانه و بعد اسپرم رو تزریق کنن یعنی بخودشون زحمت نمیدن در صورتیکه فکر کنم با سونوی وا
زینال بشه مشخص کرد که تخمک ازاد شده یا نه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
راستی اینم بگم من که هیچوقت بعد از زدن هاش سی جی احساس تیر کشیدن زیر دلم مبنی بر تخمک گذاری کردن نداشتم در صورتیکه دوستانی که پریود منظم دارند این حس را حتما دارند حالا کم یا زیاد
بچه ها من پیش چند تا دکتر دیگه که رفتم گفتن امکان داره با زدن هاش سی جی تخمک ازاد نشه پس با یه بار ای یو ای هم باید متوجه میشد دکتر من با بررسی از پرو
زسترونم ولی خب نه تنها این کارو نکرد بلکه منو سه بار ای یو ای کرد حالام گفته ای وی اف در صورئیکه با یه بار بررسی هم میتونست بگه ای وی اف
سلام،،عزیزم،،اتفاقن من هم همین مشکلو دارم،،،به دکتر میگم،،بعد از آمپوله hcg ببین آزاد شدن تخماکام،،یا نه،،،،میگه،،بدش ما دیگه نمیتونیم ببینیم،،خاک بر سرا مصلا تو اروپا هستم،،بی وجدانها،،انقدر هورمون بم دادن سریه اول که خیلی بزرگ و زیاد شدن تخمکه،،،،منم با نظارت موافقام
من هیچ مشکلی ندارم،شهرام هم سالم،،البته لاپاراسکوپی هم کردم،،،،،اولین iui چهار تخمکه بارور داشتم،، هجده و بیست ،،،از هر کدوم دو تا،،،،دکتر گفت چون احتماله چند قلوی هاست،،و بعد از hcg بزرگترم میشه،،،با ما گفت نزدیکی تا یک هفته بعد از hcg ممنو،،خطر ناکه،،ما به حرفش گوش نکردیم،،روزی دو بار نزدیکی،،،اما هیچی،،،،هرمنامو این سری نصف کرد،،،،از درده تخمدون دارم میمیرم،،دیگه نزدم،واستش،،حالا برام میخاد بگه کوچیکه،،،،هاهاه،،اینا هیچی بلد نیستان،،
سلام دوستان من امروز پیش دکترم بودم فولیکولهام هم در روز 13 پریود 22 23 و18 بود که گفت که فولیکولهات برای بارداری مناسب بوده وغیر ممکنه که آزاد نشه بخاطر همین آزمایش اسپرم برای همسرم وبعد از گرفتن جواب +از همسرم اون موقع من باید عکس رنگی بندازم
سلام کسی هست? همه خوابید? همچین که من می خوام برم بخوابم همه بیدار می شید. بچه ها من 15 پری بودم امروز, الان سه روز که علایم تخمک گذاری رو دارم اما دمای بدنم مثل همیشه بالا نیومد. خیلی برام عجیب این یعنی چی. علایم ایناست, دردهای زیر شکم ناحیه تخمدان, کمر درد, ترشحات شفاف و چسبنده اما دمای بدنم ثابت مونده! 36.3! کاشکی از کیت استفاده کرده بودم نه? میشه این علایم رو داشت اما تخمکگذاری انجام نشه?
تمنا جون میشه درسته که هاش سی جی مال ازاد کردن تخمکه ولی فکر میکنی چرا بعضی ها کوتر تخمدان میکنن یا اینکه بعد از یکبار ای وی اف میبینی بعضیها باردار میشن چون در اثر ای وی اف سطح تخمدان سوراخ میشه اونقت ممکنه تخمک ازد بشه در حالیکه اکثر دکترها پیگیر این موض وع تو ای یو ای نمی شن خب اگه تخمک من ازاد شده در اثر جسم زرد باید از پروژسترونم نشون میداد در حالیکه بسیار کنتر از رنج طبیعی بو و معلوم بو د اصلا تخمک ازاد نکردم