2733
2739

سلام بچه ها

من با یه آقایی تازه آشنا شدم برای ازدواج (تو اینستا یه مدت همو فالو داشتیم، همشهریمِ، بعد پیام داد و خیلی مودبانه خواست که حضوری همو ببینیم و صحبت کنیم)

من دیروز باهاش رفتم بیرون، طول مدتی که باهاش بودم حس بدی نداشتم و اوکی بودم، ولی اومدم خونه حس کردم دوسش ندارم 

بهش علاقه ندارم، با اینکه شرایطش خوبه و آدم سالمیه، ورزشکاره، نمیدونم چه مرگمه

از نظر چهره هم پسندیدمش ، قدبلند هم بود

فقط فکر کنم مشکلی که دارم اینه که لهجه داره یخورده، 

بنظرتون زود بهش بگم نمیخام ادامه بدم و تموم کنم؟ یا برام عادی میشه لهجه و اینا؟

اون حس علاقه ی شدید و ذوق و هیجان در طول رابطه شکل میگیره؟ یا الان ندارمش دیگه شکل نمیگیره؟ 

(عذاب وجدان هم دارم اون خیلی از من خوشش اومده🥲)

خدایا متاسفم...لطفا مرا ببخش...دوستت دارم...سپاسگزارم🌱ceeport

وااا ینی با ی بار دیدن میخوای تصمیم بگیری؟؟فیلم هندیه مگه؟

ی چن بار دیگم حضوری ببینین همو اگه حست عوض نشد تمومش کن

زود زود هم نباشه ،یکم با فاصله باشه تایماش

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااا ینی با ی بار دیدن میخوای تصمیم بگیری؟؟فیلم هندیه مگه؟ ی چن بار دیگم حضوری ببینین همو اگه حست ع ...

اخه میترسم اون وابسته م شه و علاقه تو من شکل نگیره همچنان

2728

دو تا نکته: عشق درست میشه و ایجاد میشه کشکه!!

نکته بعدی : پسر هیچوقت تو مدت زمان کوتاه وابسته نمیشه این دخترا هستند که ساده ان زود وابسته میشن ( ۹۸ در صد دخترا) 

پس جای عذاب وجدان نیست

بخاطر  عذاب وجدان الکی  زندگیت رو تباه نکن خواهشاً گردن وجدان هم ننداز 

کاربر آقا هستم kindman سابق  😊 من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه ....

فقط بسپر به خدا... بگو خدایا کمکم کن بهترین راه و پیش پام بزار... چله سوره حشر یا واقعه یل یس... هر روز بخون تو این ۴۰ روز بخواه خدا کمکت کنه تصمیم درست رو  بگیری

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم
2740

ببین تو اگه ملاک هات رو تو طرف ببینی احتمالا در آینده دوست خواهی دوست اینو و این حس به وجود میاد 

لهجه هم آخه اونقدرا مهم نیست یا شاید بتونه تغییرش بده اصلا 

بیشتر فکر کن به نظرم اما اگه نخواستی رد کن هی کش نده ماجرا رو که جفتتون ضرر میکنین

دو تا نکته: عشق درست میشه و ایجاد میشه کشکه!! نکته بعدی : پسر هیچوقت تو مدت زمان کوتاه وابسته نمیشه ...

نظرتون خیلی مفید بود مرسی

اسی یه سوال منم ازت دارم..

من خودم اختلال شخصیت مرزی دارم تاپیک هامم هست..

حدود 3 ماهه که پسر روانشناسم خواستگارمه (روانشناسم دوست بابامه)

حالا من موندم خودم چی بگم 

خودش کمپ اعتیاد داره 

نظرتوچیه؟

من با یک میسو زندگی میکنم که بهم گفت که: ازت خواستم از زندگیم بری و پیشرفت کنی !چرا زندگی مو با خودت بردی :) فهمیدم که من پدری داریم یک میسیو هست..:)
فقط بسپر به خدا... بگو خدایا کمکم کن بهترین راه و پیش پام بزار... چله سوره حشر یا واقعه یل یس... هر ...

قصد جسارت ندارم ولی خدا تو قرآن گفته بهتون عقل دادم فکر کنید 

نه این ک  برید رو زمین و بسپارید به من !!! 

کاربر آقا هستم kindman سابق  😊 من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه ....
به نظرم با یه جلسه تصمیم نگیر ،از طرفی هم حالیش کن که این رفت و آمدها صرفا برای آشنایی بیشتره و فعلا ...

سلام میشه درمورد امپول لاغری نظرمو بگم ؟

من با یک میسو زندگی میکنم که بهم گفت که: ازت خواستم از زندگیم بری و پیشرفت کنی !چرا زندگی مو با خودت بردی :) فهمیدم که من پدری داریم یک میسیو هست..:)
دو تا نکته: عشق درست میشه و ایجاد میشه کشکه!! نکته بعدی : پسر هیچوقت تو مدت زمان کوتاه وابسته نمیشه ...

اتفاقا عشق به مرور و با دیدن و کشف خصوصیات مختلف طرف مقابل ایجاد میشه ،اون عشقی که صرفا فقط با دیدن چهره طرف مقابل ایجاد میشه یه عشق سطحیه و بعد یه مدت از بین میره

2706