2752
2734
عنوان

شما حوله بچه هاتون رو چند خریدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 43 پست
ای وای 😅 اگه سه سال پیش میدونستم حوله گرون میشه غیر از حوله نوزاد برای تمام سن بچه م حوله میخریدم

سه سال قبل هم به زمان خودش گرون خریدم،ولی مثلا حوله شوهر که الان میگم حدود یک خریدم (دقیق یادم نیست)فقط حوله است فقط تن پوش،ولی یادمه چند سال قبل با دمپایی و یه لیف و...خلاصه جعبه شون ست کامل بود صد و خرده ای خریدم  

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه سال قبل هم به زمان خودش گرون خریدم،ولی مثلا حوله شوهر که الان میگم حدود یک خریدم (دقیق یادم نیست) ...

و اضافه کنم جنسش عالی بود چند سال کار کرد،هم برای خودم هم همسر ،آبگیری عالی

این یکی فقط هست ،یه چیز الکی و بیخود

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2731
من ستش و خریدم برا توراهیم  ۸۵۰ .تا ۳ سال استفاده میشه ک خوبه  مارک .مادرکر

زنداداشم ستش رو برای دخترش سه سال پیش ۱۸۰ خریده بود خیلی جنسش خوب بود.

دلم برای مادرهایی که میخوان سیسمونی بخرن سوخت تو این گرونی چجوری میخوان خرید کنن

زنداداشم ستش رو برای دخترش سه سال پیش ۱۸۰ خریده بود خیلی جنسش خوب بود. دلم برای مادرهایی که میخوان ...

نه بابا نسوزه 😅

اتفاقا قشنگترین خرید عمرمون.کسی هم ک باردار میشه تمام هزینه هارو از اول باید در نظر بگیره دیگه 

چه خوب به من گفت قیمتا از ۵۰۰ شروع میشه

اینم از ۴۹۰ شروع میشد دیگه همون ۵۰۰ میشه خواهر

کلا گرونیه 

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️