2733
2734
عنوان

بچم رفت😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3615 بازدید | 130 پست
طولم 31 بود گفت باز سونو بده کمتر شد سرکلاژ شو قرار بود دیروز برم سونو که اونجوری شد،30 سالمه عزیزم

عزیزم وقت زیاد داری مطمنم باز حامله میشی فقط دیگه به بارداری فعلا فکر نکن .برو باشگاه خودتو مشغول کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
عزیزم وقت زیاد داری مطمنم باز حامله میشی فقط دیگه به بارداری فعلا فکر نکن .برو باشگاه خودتو مشغول کن

چشم عزیزم😘😘😘

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما هم خدایی نکرده تجربشو داری؟

شما هم خدایی نکرده تجربشو داری؟

اره عزیزم چهار بار.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2731
چشم عزیزم😘😘😘

چشمت روشن  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی بگردمم،خدا بچتو حفظ کنه منم دعا کن

ممنون گلم اینشالا خودت باردار میشی و دامنت بزودی سبز میشه.مطمنم عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون گلم اینشالا خودت باردار میشی و دامنت بزودی سبز میشه.مطمنم عزیزم

به امید خدا میشه درخواست دوستی بدم گمتون نکنم؟

به امید خدا میشه درخواست دوستی بدم گمتون نکنم؟

اره عزیزم اشکال نداره میفرستم خودم برات

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم . امروز اومده بودم بهتون پیام بدم😔جویای حالتون بشم که تاپیک تون رو دیدم . ایکاش خواب بودم و دروغ بود😔 خیلی ناراحت شدم براتون ولی مطمعنم با وجود خدای مهربون قلب تون اروم تر شده الان😔 چیزی نمیتونم بگم ولی از خدا براتون صبر میخوام و انشالله بازم نینی میده بهتون عزیزم. به امید خدا ... قطعا مصلحت اینجوری بوده و بهترین ها براتون قطعا اتفاق میفته

سلام عزیزم . امروز اومده بودم بهتون پیام بدم😔جویای حالتون بشم که تاپیک تون رو دیدم . ایکاش خواب بود ...

خیییییلی ناراحتم اصن نمیدونم چی شد چرا رفت😔😔😭😭 دیگه نمیخوام دیگه هیچ حسی ندارم اگه میخواست بده همینو برام نگه میداشت

خیییییلی ناراحتم اصن نمیدونم چی شد چرا رفت😔😔😭😭 دیگه نمیخوام دیگه هیچ حسی ندارم اگه میخواست بده ه ...

😭😭😭😭😭 خیلی سخته ولی قطعا مصلحت الهی اینگونه بوده عزیزم. میدونم که خیلی سخته اما قطعا با یاد خدا دلها اروم میشه . فقط از خودش کمک بخواید عزیزم😔😔

😭😭😭😭😭 خیلی سخته ولی قطعا مصلحت الهی اینگونه بوده عزیزم. میدونم که خیلی سخته اما قطعا با یاد خدا ...

😭😭😭😔😔😔