2733
2734

شوهرم روز به روز روز موهاش داره کم میشه میترسم یهو طاس شه خودشم که اصلا براش مهم نیست اصلا نمیشه پیشش راجب کاشتن اینا صحبت کرد حتی دکتر نمیاد

خدایا من همش فکر میکنم لیاقت بنده هات خیلی زیاد و این زندگی حقشون نیست خدایا اشرف مخلوقاتت رو از نعمتهایی که خلق کردی بی نصیب نگذار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر من موقع عروسی ۳۴ سالش بود هرچی میخواست بریزه ریخته بود 😂دیگه بعدشم نریخت در همون حد موند

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ذره ای برام مهم نبوده ، سرشو ماچ هم میکنم

چه خوب بهشون میاد کچلی

خدایا من همش فکر میکنم لیاقت بنده هات خیلی زیاد و این زندگی حقشون نیست خدایا اشرف مخلوقاتت رو از نعمتهایی که خلق کردی بی نصیب نگذار
بهتر بابا چون اینطوری هرکی باهم مارو ببینه میگه چقدر زنش ازش سرتر اونم به گوشش میرسه و سرتا پامو ط ...

😁😁این بنده خدا همینجوریشم بهم میگه تو حیف شدی واسه من

2706