2737
2739

امروز یه جا منتظر نشسته بودم

بعد یه خانومه کنارم بود و یه مدت طولانی داشت تلفن صحبت میکرد و زبانی که داشت پشت تلفن صحبت میکرد شبیه هیچکدوم از زبان ها و گویش هایی که تا الان تو عمرم شنیدم نبود  

بعدش صداش کردن و بعدش هم که فارسی حرف میزد کاملا مشخص بود که زبان اصلیش نیست و دست و پا شکسته و با لهجه غلیظ حرف میزد.

داشتم میترکیدم ازش بپرسم کجائیه ولی گفتم شاید زشت باشه  

حالا واقعا زشته به نظرتون؟

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم بگم من به خاطر علاقه یه آشنایی نسبی ای با بیشتر زبان ها دارم و حتی اگه نفهمم چی میگن میفهمم الان مثلا داره به روسی یا ... حرف میزنه

2731
نه اتفاقا خوشحالم میشن

واقعا؟

اَه چرا نپرسیدم 🤦🏻‍♀️

حالا تا آخر عمرم تو خماریش میمونم که چه زبانی بود😅

2740
زشت که نیست اما همیشه باید از خودمون بپرسیم این سوال کمکی به ما می‌کنه اگر می‌کنه بپرسید 

کمک که نه

ولی علاقس دیگه 

کنجکاو شدم بدونم اون چه زبانی بود که تا حالا نشنیده بودم