2752
2734
عنوان

موهام پر از الکتریسیته شده !!!!

12922 بازدید | 19 پست
سلام خانوما موهام رو با رنگ موی مارال رنگ کردم پر از الکتریسیته شده و هیچ پف و حجمی هم دیگه نداره قبلا که از رنگ موهای دیگه استفاده میکردم اصلا اینجوری نمیشد ... راهکاری دارید که از بین بره این الکتریسیته ؟؟؟
خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید
باز من تاپیک زدم هیچکس نیومد !!!
خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید
الگتریییته باعث پف و وز شدن میشه موهای شما رو هم خوابیده؟
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نرم کننده بزن
نازنین پسرم همین که تو را دارم ، بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشانترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهشکانی هستی از پرنورترین ستاره ها......
2731
سلام صبح به خیر من تاحالانشنیدم که رنگ مو باعث الکتریسیته بشه.خودم چندوقت یکبار این بلابه سرم میاد فکرکنم نرم کننده ی مو موقع حمام وبعد از حمام کرم مو موثرباشه
سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
بعضیا یجور حرف می زنن انگار طرف داره دروغ میگه . خب عزیز من طرف با رنگ موی اورال موهاش الان اینطور شده که داره میگه دیگه منم همین تجربه رو با رنگ موی اورال دارم . حالا شما تاحالا ندیدی رنگ مو اینطور کنه یا بنظر شما الکتریسیته باعث پف شدن میشه نه خوابیدن! مشکل خودته . اگه راه حل داری بسم الله اگه نداری حتما باید یه چیزی بگی و کامنت بذاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
دمت گرم پنجره !!! موهام الکتریسیته دار شده یعنی رو هم خوابیده و پف نداره و تا دستم رو بهش میزنم بلند میشه و همینطور وقتی روسری سرمه و تا بر میدارم بلند میشه ولی کلا مثل موی گربه شده صاف و کاملا بی حالت و تخت سرم چسبیده
خودم وقتی داشتم رنگ رو از سرم میشستیم احساس کردم مقدار بسیار زیادی نرم کننده توی رنگ داره ... مارک رنگ موم اورال نبود البته مارال هست
در ضمن هر کی اینجا میاد میتونه بدون توهین نظر و تجربه خودش رو بگه. بقیه کاربرها نباید عصبی بشن و استارتر هم باید توجه کنه. برای یکی ممکنه حالت متفاوتی پیش بیاد. منم تا بحال ندیدم مویی نرم باشه ولی الکتریسیته هم داشته باشه. دلیل نیست که شما راست نمیگی
من بعد حمام چیزی نزدم هیچ‌وقت نمیزنم ... موهای خودم کمی حالت داره و نسبتا کم پشته وقتی تو حموم میشورم گره میخوره ولی هیچ‌وقت از نرم کننده استفاده نمیکنم چون لازم نداره ... اینبار تا رفتم زیر دوش موهام بدون کوچکترین گاهی صاف شد و چسبید به تخت سرم و بعد هم که خشک کردم نرم و پر از الکتریسیته شده و مطلقا هیچ حالتی نداره ... اینکه کسی تا حالا با رنگ کردن اینجوری شده یا نه اصلا مسئله من نیست ! مسئله من اینه که وقتی موها اینجوری میشه راهی برای درست شدنش هست یا نه همین
گاهی = گرهی
بعضی رنگ موها به بعضی موها نمی سازن ارایشگر به من می گفت وقتی شامپو یا نرم کننده میزنی اول بریز کف دستت یکم با اب قاطیش کن بزن فعلا یه ماسک مناسب یا روغن آرگان بگیر تا سری بعد بتونی یه رنگ دیگه بزنی