2733
2734

منم این ماه ۷.۸ تا تست استفاده کردم ۳.۴ کاملا منفی . ۴تا هاله دار بود. ولی روز موعدم هم ازمایش هم تستم منفی شد و امروز پری شدم‌...😭

دیگه به هیچ بی بی چکی اعتماد نمیکنم و اصلا استفاده نمیکنم دیگه..... خیلیییی مزخرفن فقط امیدواری الکی میده😭😭😭🥺😔

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینکه مدیکور نیست

بی بی چک ؟

چرا مارک مدیکور هست عکس جعبه هم فرستاد گفت این مارک خریدم مثبت شده گفتم برو آزمایش منفی بود بنده خدا 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
منم این ماه ۷.۸ تا تست استفاده کردم ۳.۴ کاملا منفی . ۴تا هاله دار بود. ولی روز موعدم هم ازمایش هم تس ...

ای جانم عزیزم درکت میکنم .. توکل کن به خدا ان شاالله زودتر بیای خبر بارداری بدی دلت شاد بشه ❤️

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
مدیکور بعضی وقتا خط تبخیرو با مثبت اشتباه میگیرن 

ده ثانیه بعد ادرار رنگ گرفته خط دوم 

ای جانم عزیزم درکت میکنم .. توکل کن به خدا ان شاالله زودتر بیای خبر بارداری بدی دلت شاد بشه ❤️

ممنونم مهربون 

الهی امین🙏🥺

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓