2752
2734

همسرم مسافر کشی میکنه امشب دو نفر سوار ماشین شدند بجای ۳۰ تومن ۱۲۰ تومن دادند فک کردند ۳ تا ۱۰ تومنی دادند ولی یکیش ۱۰۰ تومنی بوده همسرم هم نگاه نگرده وقتی پیاده شدند بعد یکساعت متوجه شده جای خاصی هم سوار و پیاده نشدند که بتونه پیداش کنه

خدایا من همش فکر میکنم لیاقت بنده هات خیلی زیاد و این زندگی حقشون نیست خدایا اشرف مخلوقاتت رو از نعمتهایی که خلق کردی بی نصیب نگذار

حالا باید چیکار کنیم خودش ناراحت که نگاه نکرده 

خدایا من همش فکر میکنم لیاقت بنده هات خیلی زیاد و این زندگی حقشون نیست خدایا اشرف مخلوقاتت رو از نعمتهایی که خلق کردی بی نصیب نگذار
2731
 یه مدته وایسه اگه صاحبش پیدا نشد بندازه صدقه از طرف اون طرف

گذریه چجوری پیداشون بشه بنده خداها افغانی هم بودند

اگر اونارو پیدا نمیکنه به نیتشون بده به نیازمند

نظر همسرم هم همین ولی نمیدونیم راضی هستند به اینکار یا نه

چند روز نگه داره شاید اومدن خودشون

اگر میدونه ک پیدا نمیشه بده ب مستمند از طرف صاحبش

ک بهش میگن رد مظالم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
چند روز نگه داره شاید اومدن خودشون اگر میدونه ک پیدا نمیشه بده ب مستمند از طرف صاحبش

نه همسرم داخل شهر دور میزنه از جای مشخصی سوار و پیاده نشدند

نظر همسرم هم همین ولی نمیدونیم راضی هستند به اینکار یا نه

راضی بودن اونا لازم نیست حکم شرعیش همینه ....ولی فک کنم یه مدت باید صبر کنه ...فردا همون مسیرو بره شاید دیدشون ...

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2706