2733
2764
عنوان

در آستانه ۲۹ شهریور و.....

584 بازدید | 37 پست

همیشه فکر میکردم ۴۰ سالگی یعنی چقدر طرف پیره و پخته 🥰 ولی الان که ۵ سال از ۴۰ را هم رد کردم و فردا ۲۹ شهریور ۴۵ سال تمام میکنم فهمیدم هنوز خیلی راه دارم تا پخته بشم کلی تجربه هنوز مونده کلی درس کلی امتحان و کلی مسایل غیرمترقبه که ممکنه باهاشون روبرو بشم.زندگی هر  روزش یک چالشه شایدم قشنگی اش به همینه  که هر سال که میگذره  دیگه اون آدم سال قبل نیستی چون تجربه هایی کسب کردی و روزهاو شب هایی  گذروندی که فکرشم نمیکردی در هر صورت  چه خوب و چه بد میگذره رفیق ......

بماند به یادگار در آستانه 1402/06/29

پ.ن:چون ممکن بود فردا نرسم بیام سایت دوست داشتم این تاپیک را امروز بزنم.

🎂🙏🏻💙🧡

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

تولدت مبارک عزیزم

منم فهمیدم هر سنی داشته باشم یه دختر 18 ساله توی جانم هست

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

مبارک باشه تولدتون مهربون ترین خانم سایت😊😊😊

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) یکی از اهداف امسالم چاپ کتابم کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم ) زندگی یادم داد ذات هیچ آدمی بد نیست!):

با آرزوی بهترین ها براش شما   

منم ۲۴شهریور بود تولدم 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز درد چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
تولدت مبارک عزیزم منم فهمیدم هر سنی داشته باشم یه دختر 18 ساله توی جانم هست

ممنونم عزیزم 🎂🥰

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
تولدتون مبارک ❤️

ممنونم عزیزم❤

مبارک باشه تولدتون مهربون ترین خانم سایت😊😊😊

ممنونم عزیزم از لطفت❤🥰

با آرزوی بهترین ها براش شما     منم ۲۴شهریور بود تولدم

تولدت مبارک عزیز جان و ممنون بابت تبریکت

تولدت مبارک🍰🍰🍰

ممنون عزیزم

2706