2752
2734
عنوان

در حال اقدام برای کانادا یا ساکن کانادا

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مهشید جان شما اگه از نظر مالی مشکلی ندارید و می تونید چند سال از جیب بخورید و با زندگی در کانادا کار و زندگی ایرانتون به خطر نمی‌افته شاید براتون خوب باشه
مهربانی را اگر قسمت کنیم،‌من یقین دارم به ما هم می‌رسد.
مهشید جان 700 ملیون فقط باید به دولت کانادا پرداخت کنید؟دیگه این پول برگردونده نمیشه بهتون؟خرج و مخارج و .... هم که جداست.آره؟
دختر قشنگم ۹۷/۸/۶ قدم رو چشمم گذاشت.خوش اومدی به زندگیم پرنسس من
خب مامان نفس و شانل جون کاشکی بیشتر توضبح میدادید که چرا برکشتید ؟ رشتتون چی بوده .مدرکتون چی؟ چرا کار پیدا نکردید یا کارایی که پیدا کردیدد به شرایط و مزاق شما خوش نیومده د کل اگه بیشتر توضبح بدید که چرا برگشتید کمک بزرگی به امثال ما کردید
لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
مهشید جان من اون تایپیک دیگه هم برات پیغام گذاشتم ما هم در حال اقدام هستیم همون سرمایه گذاری و ثبت شرکت خودمون ما برا امریکا و کانادا موازی داریم انجام میدیم البته وکیلمون داره انجام میده
محبوب جان شرایط سرمایه گذاری اینه که شما 800 هزار دلار کانادا رو میدی به دولت کانادا برا 5 سال پیش دولت میمونه بعد بهت میدن یا اینکه از اول میگی من این پولو ندارم ولی هر ماه سود همین پول رو میدی به دولت که فک کنم دو هزار و هشتصد دلاره از طرف دیگه هم باید داریی در حد یک میلیون و هشتصد دلار کانادا داشته باشی که تموم اسناد هم باید رسمی باشه و بهشون ارایه بدی مثل خونه و ملک و پول بانک و اینا
مهرک جان ما سرمایه گزاری کبک عستیم 220 هزار تا میدی دیگه برگشت هم نداره گفته تقریبا قطعی عست مال شما چظئر؟بعد چرا همزمان دو جا اقدام میکنی خب اینجوری که کلی هزینه اضافه داره؟بچه داری؟
2706