2752
2734
ایرانیه عزیزم؟

بله

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم موضوعش چیه

یه ساختمونه که زندانه اما شرایطش خیلی خاص و عجیبه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731
موضوعش چیه عزیزم

ببینی عاشقش میشی بار دوم میبینی 

یه صفینه فضاییه بعضی ادما رو که میخان یه زندگی جدیدی رو شروع کنن از این دنیا میبیره به یه دنیای دیگ که چن صد سال راه داره و ادما رو تو کپسول خوابوندن که پیر نشن کپسول یکی خراب میشه بیدار میشه یه سال تنها میمونه سعی میکنه کپسولشو تعمیر کنه بعد عاشق یه دختر میشه که تو کپسولش خوابیده و….

یعنی انقد برات ترسناک بود؟!

ترسناک نیست اصلا 

ولی تو ذهن میمونه 

ممنون عزیزم❤️❤️

خواهش میکنم

اره مشاوره، نه اصلا ترسناک نیس ، ژانرش اجتماعی روانشناسی تخیلی ، تواین مایه هاست

صحنه نداره اصلا ولی سعی کن بدون سانسور ببینی اگه خاستی ببینی ب عنوان ی نیمچه فیلمباز پیشنهاد میکنم هیچ فیلمی رو دوبله و بدون سانسور نبین😊