2733
2739

دوستان من چنتا دکتر رفتم گفتن دماغت تغییری نمیکنه ممکنه بدتر هم بشه عمل نکن ولی خب بزرگه دوست دارم عمل کنم 

توروخدا اگ  پیش دکتری رفتید ک عمل کرده و از کارش راضی هستید بگید لطفا🙏🙏

من گوشتی بودم ولی بزرگ نبود خیلی بینیم عمل کردم الن ۳ ماهه خداییش راضی ام پیش الهه خرمی جراحی شدم

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من گوشتی بودم ولی بزرگ نبود خیلی بینیم عمل کردم الن ۳ ماهه خداییش راضی ام پیش الهه خرمی جراحی شدم

مال من بزرگه 

عه بسلامتی عزیزم مبارکت باشه خداروشکر راضی😍❤️

تهران هستن 

هزینه عملت چقدر شد 

بینی شما گوشتی با پوست ضخیم بود یا گوشتی استخونی بود 

2728
2738
واقعا خوب شده دیدی بعضیا خوکی میشن اونطور نشده 

این واقعا عالی شده. اون تقریبا 3سالی فکر کنم میشه عمل کرده. اون موقع 17. 18تومن داد. الان تقریبا قبل عید یکی دیگه از فامیلامون خاست بره تقریبا گفته45🥺😲

برو تو اینساگرام پیجش میاد بالا کاراشو ببین. 

3نفر که میشناسمشون پیشش عمل کردن من از نزدیک دیدم 

مال من بزرگه  عه بسلامتی عزیزم مبارکت باشه خداروشکر راضی😍❤️ تهران هستن  هزینه عملت چقد ...

دکترم تهرانه ولی خودم اراکم واسه عمل اومدم تهران، هزینه عملم شد ۲۲ بینیم گوشتی بود ولی پوست معمولی داشت ن ضخیم ن نازک  

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2706