2733
2764
عنوان

این گلمحمد هنوز ول کن نیست😅

879 بازدید | 40 پست

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سری جاستین و تام از مونیخ بهشون پیام میدن برای کلاه برداری

به ما گلمحمد :((

تو کلاه برداریم شانس نیاوردیم🥲

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   

بیچاره هنوز کسی باهاش همکاری نکرده 😂😂برا همین مجبوره به هر کس و ناکسی پیام بده،خدا اون روزو نیاره که به کمک کسی نیاز داری ولی کسی به کتفشم نیست😔😂💔

فقط نمیدونم چرا خودش تنهایی نمیره برشون داره،برو مرد برو تو میتونیی🥺😂😂😂

هرچند وقت یکبار هم برای من اس ام اس میده 🤣😄🙃😉🥴

خخخخخخخخخ 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
چقدم خوش دسته :)))

خیلی 

2706