2733
2734
عنوان

نی نی یار 😭😭😭 تورو قرآن چرا منو تعلیق کردی

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 87 پست
دستام می لرزه دارم گریه میکنم😭😭😭😭 بخدا من گوه بخورم دیگه چیکارکردم بیا بگو لطفاً 😭😭😭😭😭

چراانقدر خودتو درگیر میکنی،،الان خودتو ناراحت میکنی برای مجازی؟

کسی که با دردش میخوابد، انشالله با درمانش بیدار شود🦋🌾.  چه می‌شود کرد؟مگر می‌شود دنیا را پاره کردو از تویش خوشبختی درآورد؟همین است که هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه تو همون تاپیک که دخترا و پسرا دعواشون شده بود نبودی؟

دخترا پسرا کدومه 😭😭😭نه بخدا چیزی‌نگفتمممم 

هیییی_زندگی هستم✨  ......شعبه دوم 🌠 برای معرفی سریال کره ای که این چند وقت هم میبینم تو سایت زیاد میخواین معرفی کنیم گفتم دیگه باهم بزنم براتون......اون کاربری یعنی شعبه ۱کاربر اصلیه و من با این کاربری نظری نمیدهمممم ......خوشتون هم نمیااااد لطفاً نظر ندید تاکیدددد میکنم نباید سلیقه من و تو یکی باشه... میتونستم باهمون کاربری کار کنم ولی دیگه بیکاز نمم فاز برداشتم دیگه زدم...🫠کنکل شده دوستان فعلا در این کاربری تختس🚬       نظرتون؟؟؟✨      https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385
کاربری غیر فعالمه  قبلا فیلم معرفی میکردم😭😭

اهان.خب بی خیال. باهمین بیا دیگه.چه فرقی داره،؟

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
چراانقدر خودتو درگیر میکنی،،الان خودتو ناراحت میکنی برای مجازی؟

آخه خیلی دوسش داشتم 

اینقدر کاربر باهام دوست بودن اونو تگ‌میکردن 

این بدردم نمیخوره😭

هیییی_زندگی هستم✨  ......شعبه دوم 🌠 برای معرفی سریال کره ای که این چند وقت هم میبینم تو سایت زیاد میخواین معرفی کنیم گفتم دیگه باهم بزنم براتون......اون کاربری یعنی شعبه ۱کاربر اصلیه و من با این کاربری نظری نمیدهمممم ......خوشتون هم نمیااااد لطفاً نظر ندید تاکیدددد میکنم نباید سلیقه من و تو یکی باشه... میتونستم باهمون کاربری کار کنم ولی دیگه بیکاز نمم فاز برداشتم دیگه زدم...🫠کنکل شده دوستان فعلا در این کاربری تختس🚬       نظرتون؟؟؟✨      https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385
اخه چرا چیشده خواستی بگو  ولی لطفا اروم باش گریه نکن فدا سرت

😔😔😔😔خدایا 

کاری نکردم نمی‌دونم والا یهو دیدم پریده

آخه خیلی دوسش داشتم  اینقدر کاربر باهام دوست بودن اونو تگ‌میکردن  این بدردم نمیخوره😭

دوباره تگشون کن بگو من همونم،، منم چندروز پیش تعلیق کرد. باز اومدم،،حرف حقو زدم تعلیق کردن کلا ی. دکمه زیر دستشونه مبزنن طرفو میترکونن

کسی که با دردش میخوابد، انشالله با درمانش بیدار شود🦋🌾.  چه می‌شود کرد؟مگر می‌شود دنیا را پاره کردو از تویش خوشبختی درآورد؟همین است که هست
اره همین الان یهو دیدم زد معلق شد 😭😭😭😭منکه چیزی‌نگفتم

شاید به این خاطره که دو اکانت داری ؟‌ قبلا نینی یار راجب این گفته بود

تو که مطمئن کاری نکردی پس گریه نکن گلی گریه نداره که 

برمیگرده کاربریت 

یا اَبا عَبدِالله🖤🖤دل اگر نذر حسین است خریدن دارد🖤اشك اگر مال حسین است كه ریختن دارد🖤همه ی عالـم و آدم به فدایت ارباب🖤غم ارباب به دلها چه كشیدن دارد ...یا حسین 
دخترا پسرا کدومه 😭😭😭نه بخدا چیزی‌نگفتمممم 

همین تاپیک قبلی که یه کاربر به اسم فندق بود و با پسرا بحث میکردید و...

به نظرت غیرت واقعی این نیست؟لعنت هم به این هم به اون که میگید این نیست

@نی_نی_یار_پنج    

عزیزم من چیکار کردم خب😭😭😭

آخه خیلی دوسش داشتم  اینقدر کاربر باهام دوست بودن اونو تگ‌میکردن  این بدردم نمیخوره😭

شما که اسماشون میدونی یه تاپیک بزن تگشون کن بگو به بقیه دوستان میشناسن تگ کنن بگن غصه نداره که

2706