2733
2771
عنوان

بنظرتون حامله ام ?

850 بازدید | 46 پست

پنج روزه عقب انداختم دیروز یه لکه اندازه نخود لباس زیرم صورتی شده بود ولی اصلا دیگه پریود نشدم.پیشگیری طبیعی هم داشتم.

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
احتمالش هست خب بی بی بزن چ طاقتی داری ک پنج روز گذشته و نزدی

چون بچه نمیخوام میترسم مثبت شه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون بچه نمیخوام میترسم مثبت شه.

منم مثل تو میترسیدم ۱۰ روز صبر کردم آخرم با استرس تست زوم مثبت شد🤐😑

از لحاظ روحی نیاز دارم همزمان نزدیک ولیعصر تهران زندگی کنم، اصفهان بگردم، تو حافظیه ی شیراز قدم بزنم، تو مشهد هرروز برم حرم امام رضا زیارت، توی مازندران همه ی غذاهارو امتحان کنم، توی کیش ماشین سواری کنم، عصر ها تو جنگل های گلستان چایی بخورم، غروب خورشیدو از ساحل بوشهر و شب ستاره ها رو از آسمون کویر یزد ببینم:)🚶‍♀️
منم مثل تو میترسیدم ۱۰ روز صبر کردم آخرم با استرس تست زوم مثبت شد🤐😑

وای 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ مثبت باشه چ بزنی چ نزنی فرقی نداره ولی خب اگ بزنی دیگ از این برزخ بودن راحت میشی من آرزومه بی بی ...

اگه حاملم چرا اون لکه صورتی اومده بود انقد شاد شدم گفتم پریوده زعفرونم خوردم نشدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای  

اره متاسفانه اما دیگه واس آزمایش خون نرفتم هنوز میگم شاید خطا زده منتظر پریودیم

از لحاظ روحی نیاز دارم همزمان نزدیک ولیعصر تهران زندگی کنم، اصفهان بگردم، تو حافظیه ی شیراز قدم بزنم، تو مشهد هرروز برم حرم امام رضا زیارت، توی مازندران همه ی غذاهارو امتحان کنم، توی کیش ماشین سواری کنم، عصر ها تو جنگل های گلستان چایی بخورم، غروب خورشیدو از ساحل بوشهر و شب ستاره ها رو از آسمون کویر یزد ببینم:)🚶‍♀️
اره متاسفانه 

بچه رو نگه داشتی? من عقدم هنوز چیکار کنم اگه باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لک لانه‌گزینی

وای خدای من 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706