2733
2734

تا کی حسرت مادرشدن بکشم خدایا😔😔

دوبار ای وی اف منفی💔

به زودی منم مامان میشم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بمیرم برات 😪💔انشالله به زودی زود دامنت سبز شه

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2728

پارسال ۲۹ شهریور تو شرایط شما بودم شوهرم تو ماشین برای اولین بار جلوی من گریه می کرد روزای خیلی سختی بود ولی امسال خداروشکر تو تب تاب اومدن نی نی هستیم انشالله به حق امام زمان سال دیگه این موقع جای من باشی 

عزیزم خدا دامنتو سبز کنه واقن خیلی سخته.امیدوارم سال دیگه اینموقع بچت سالم بغلت باشه.امیدتو از دس نده.خواستی نذر گهواره کن من کردم قبول شد

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه

خدا بزرگه عزیزم

نذر حضرت رقیه و حضرت معصومه سلام الله علیهما بکنید

مثلا ۴۰ روز یس بخونید یا صلوات یا ... هدیه کنید به این بزرگواران و هر روز هم حاجتتون رو بخواهید از خدا براتون بگیرند 

یا رب نظری
2740
خدا بزرگه عزیزم نذر حضرت رقیه و حضرت معصومه سلام الله علیهما بکنید مثلا ۴۰ روز یس بخونید یا صلوات ...

انقدرررررررر چله گرفتم که خدا میدونه 

برای شهدا 

برای معصومین 

و 

و 

و 

هرچیزی که گفتن 

ولی نمیشه که نمیشه😭😭

به زودی منم مامان میشم😍
عزیزم خدا دامنتو سبز کنه واقن خیلی سخته.امیدوارم سال دیگه اینموقع بچت سالم بغلت باشه.امیدتو از دس ند ...

پشت در اتاق عمل بودم که برم واسه انتقال 

یه خانم گفت نذر کن سال بعد تو گهواره بادوم بریزی به نیت حضرت علی اصغر همه حاجت گرفتن 

همونجا نذر کردم ولی نشد🥺

هرسال میرم مراسم شیرخوارگان میگم سال بعد لباس میدوزم میارم برای بچه ها🥺🥺

ولی نمیدونم چرا خدا بهم نمیده😭😭

به زودی منم مامان میشم😍

من iui میکرو منفی داشتم سپتوم رحم عمل کردم تمام ازمایشات ایمنی انعقادی دادم جواب نگرفتم خدارو شکر رفتم دکتر طب سنتی بعد از ۳ ماه درمان +قرص اووبوست باردار شدم به شما هم توصیه می کنم برید طب سنتی

انتقال بعدیتوکمتراستراحت کن.من فقط یکروزاستراخت مطلق بودم دوماه قبل ورزش ورژیم غذایی مناسب داشتم

بعدانتقال هم هی فیلم طنزمیدیدم وبشدت خوشحال بودم چون میگن هورمون شادی باعث میشه زودترنی نی بدلت بچسبه الان دارم دخترموشیرمیدم ایشالاتوهم سال بعدبچه بغل باشی