2752
2734
عنوان

دنبال یه سری دوست پایه خوزستانی ام.... خودم خرمشهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 115622 بازدید | 2773 پست
سها جان برای مشکلت بهش رنگ بزن خب،تو فال قهوه و سر کتابی که باز میکنه تبحر داره،هرچی تو زندگیت باشه بت میگه و اگه دعایی تو زندگیت باشه همه چیشو میگه با اسم مشخصات و راه باطل کردنشم بهت میگه من خودم لذت بردم واقعا در مورد چیزایی بهم گفت،فال تاروت و ورق هم داره،من از بچه ها شماره شو گرفتم،فقط اصلا نگران نباش،زنگ بزن خانوم خیلی آرومیه،شماره شو میذارم برات،بگو از یکی دوستام گرفتم فقط وقتاش یک دیر به دیر هست،اشکال نداره هر تاریخی گفت خوبه،بگو اگه راه داره زودتر بم وقت بدید 6306_639_0913 ببین اگه دیدی مشکلی تو کارته که با دعا حل میشه اگه قبول کرد برات دعا بنویسه مطمین باش سریع مشکلت حل میشه،اگه قبول نکرد اصرار کن،دستش خیلی سبزه.بازم اگه سوالی داشتی یا کاری بم میل بزن،من به دوستات اضافه کن تا منم بتونم میل بزنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای خوب و قدیمی. خوبید؟منم خیلی گیرم زیاد نمی تونم بیام نت مدتهاست که نیومدم انگار که کسی زیاد نمی یاد. من دارم واسه ارشد می خونم تازگیها سر کار هم می رم. بعدشم که خونه داری و بچه داری..امیدوارم همتون هر جا هسنید خوش باشید . شادی جون ارادت خاصی بت دارم آوینا رو ببوس موفق باشی
2731
مامان چیستا.....31 ساله..........چیستا 7 ساله..........کیان آباد...............خانه دار
مزون مانتو با قیمت های باور نکردنی آدرس : اهواز اتوبان پل پنجم خیابان نظری پور ( نظامی ) کوچه افشین پلاک 63 منزل گندمی 09306168406 09169008406
خوش بگذره بهتون،برگشتین اهواز اگه دوست داشتین بچه هامون همبازی بشن ، تو فکر یه گروه هم سن و سال هستم فکر کنم دختر من و شما هم سن باشن،دخترم فروردین 91 به دنیا اومد،یه دوستم دارم که دختر اونم تقریبا هم سن هستن.اگه دوست داشتین خبر بده :)
2706