2733
2734

منم دچارش بودم معدن درد میکرد نفخ شدید میکرد طوری که هرکس میدید می‌گفت پا به ماهی هی هم آروغ میزدم قم رفتم پیش دکتر آل اسحاق بهم دونوش رازیانه و پودر تقویت معده و یکی دوتا چیز دیگه داد درست یادم نیست اما آب رو آتیش بود خوب شدم اما برای سینوزیت که رفتم درست خوب نشدم برای سینوزیت رفتم پیش دکتر اسلامی پور از شاگردان دکتر خیر اندیش تو تهران ساختمان عین‌علی وزینعلی گفت سردی بدنت به خاطر استرس زیادی هست که داری بهم قطره لاویگل داد برای استرس قطره نازیل برای سینوزیت و عرق رازیانه برای پریودی کم عالی بود هرچی بگم کم گفتم ولی حالا که باردار شدم همش برگشته چون باردارم هیچی نمیتونم استفاده کنم تا بچه به دنیا بیاد البته میگن تو بارداری کاملا طبیعی هست

اینا رو که گفتم باید چهل روز مصرف کنید البته عرق رازیانه رو وارده روز استفاده کنید هر روز یه استکان عرق رازیانه و یه قاشق چایخوری عسل پانزده روز استراحت و دو باره پانزده روز بخورید خوب میشد پودر تقویت معده هم چهل روز با یه قاشق عسل و آب جوش هرکس این موارد به دردش خورد برام دعا کنه میخوام برم آزمایش آمینوسنتز دعا کنید همه چیز خوب پیش بره جوابش خوب باشه ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم توروخدا دیدی حتما جواب بده روش دقیق چطوریه یعنی کندر فقط جویدن یا بخورم سیاهدونه ب تنهایی ...

سلام گلم.سیاه دونه و کندر خوراکی سه وعده .نصف قاشق چایی خوری سیاه دونه بااندازع سه تاعدس کندر خوراکی...

سیاه دونه عسل هم قاطی کنی صبا ناشتا بخوری خیلی خوبه.سیاه دونه اسیاکنی باعسل قاطی کنی.

ان شاءالله جواب بده🌺