2752
2734
عنوان

چطوری خودمو راضی کنم برم لیزر

| مشاهده متن کامل بحث + 2180 بازدید | 145 پست

باید جلو همه لباساشون در بیارن یا اتاق مخصوص داره؟

درد در تاریخ گم نمیشود بلکه از نسلی به نسله دیگر منتقل میشود.ف.د.همه چیزو در مورد خودم فراموش میکنم این دست خودم نیست ..فقط دیگه میخوام تو حال زندگی کنم... عاشق شعرم عاشق ادبیاتم ...عاشق ف.د.هستم خیلی  از من بزرگتره  سنش خیلی  ولی دله دیگه کاریش نمیشه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کمرو ام و خیلی بیکنیم تیره ست با وجود اینکه خودم فوق العاده سفیدم لابیا هامم بزرگه 

کمرو هم هستم از اونجایی که حین لیزر عینک میزنم اصلا باهاش چشم تو چشم نمیشم یجوری رفتار میکنم انگار نه انگار پیشش لخت شدم😂💔

البته هنور لاین با.س.ن رو روم نمیشه بزنم

از دنیا بیش از آنچه نیاز دارید٬ برندارید                                                  

اره من.از جلسه دوم خجالتم ریخت

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

هر چند روز جلسه لیزر دارین

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
من کمرو ام و خیلی بیکنیم تیره ست با وجود اینکه خودم فوق العاده سفیدم لابیا هامم بزرگه  کمرو هم ...

تو ک خجالتت ریخت چرا لاین رو نزدی ؟ اشتباه کردی نزدی

برای هم آرامش باشیم💋💋
😂😂😂😂 اتاق مخصوص داره 

خب دیگه خجالت نداره که ....فک کردم جلو همه مشتری ها هم باید لخت شیم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

درد در تاریخ گم نمیشود بلکه از نسلی به نسله دیگر منتقل میشود.ف.د.همه چیزو در مورد خودم فراموش میکنم این دست خودم نیست ..فقط دیگه میخوام تو حال زندگی کنم... عاشق شعرم عاشق ادبیاتم ...عاشق ف.د.هستم خیلی  از من بزرگتره  سنش خیلی  ولی دله دیگه کاریش نمیشه کرد
2706