2733
2734
عنوان

دیگه تصمیممو گرفتم...

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 38 پست
باشه کار خوبی میکنی تو که بی ادب نیستی؟عزیزم اصلا به روت نیار ببین اون حرص میخوره که اون رفتارارو باهات میکنه سیاست داشته باش طوری رفتار کن که یعنی متوجه نیستی دارن برات فرق میزارن...بزار خودش حرص بخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فریاد جان وضع مالی جاریم متوسط رو به پایینه بخدامن تو همه چی ازش سرترم,جهاز هیچی نیاورد همرو برادرشوهرم خرید
حلمای نازم درتاریخ93/4/14,ساعت 50/14دقیقه با وزن 2970اومد بغلم،خدااااااااایا شکرت
شوهرم گفته بود میخوام خونمونو بفروشم بزرگتر بگیرمگفته بود نمیخواد بقروشی غریبه بیاد تو ساختمون,هی میگه برید خداتونو شکرکنید بابات یه خونه گذاشت که مستاجر نشید,گفتم من عقده صاحبخونه بودن ندارم بابام ۴طبقه خونه داره,اما جاریمینا یه خونه پنجاه متری بزور دارن
حلمای نازم درتاریخ93/4/14,ساعت 50/14دقیقه با وزن 2970اومد بغلم،خدااااااااایا شکرت
ببخشیدا ولی معلومه تعادل روحی نداره کار به کارش نداشته باش تو خودت بچه خودتو تحویل بگیر هر چی خودشو بیشتر سر این قضیه ناراحت نشون بدی بدتر میکنه رفتو امدتم کم کن
دلم فقط آرامش میخواد... 
مادرشوهر من به ترکی و به حالت شوخی به پسر من میگفت پدرسگ. من چند بار به فارسی جلوی شوهرم بهش گفتم و اولش میگفتم به قول مادر بزرگت دیگه نشنیدم ازش
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
2706