2733
2734
واقعا خدا لعنت کنه اون زنایی رو که میرن خونه و آشیونه یه زن دیگه رو خراب می کنن خدا لعنت کنه مردهای هوسبازی رو که فکر عمر و احساس زن اول بیچارشونو نمی کنن اینا رو باید به خدا واگذار کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما یه همسایه ای داشتیم که با 7 تا بچه رفت یه زن شهید گرفت که 3 تا بچه هم داشت. بعدش اون زن جوون 4 تا هم بچه برای این به دنیا آورد. البته فاصله شون از هم زیاد بود ولی زن اولیه گاهی می رفت خونه اون یکی و یه شری به پا می کرد ولی بعدش دیگه به وجود هوو عادت کردن . بعدش هم آقاهه فوت کرد و اونا باهم دوست شدن . مشکلی اصلی شوهره بود.
من مرده رو مقصر اصلی می دونم
به نظر من دوستتون این مرد رو مثل یه دستمال کثیف بندازه دور
نترسه تنها چیزی که از دست میده یه شوهر بی وفا و یه زندگی سراسر غصه و خون دله
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
خوب جرا باید این مرده مخارج دو تا زن و مشاکل رو بخواد تحمل کنه به ضرر خودشه کسی که دو تا زن میکیره باید بتونه

بینشون عدل برقرار کنه و مخارجشون رو تحمل کنه واکر نه نمیتونه با 2 ازدواج کنه بنظرم دومی رو فراموش کنه بهترشه

بجسبه به زن و زندکیش نمیدونم جطور این فکر رو کذاشته تو مخش بعد بشیمووووون میشه کار اسونی نیست
خوب میدونم از این لحاظش که خیلی بد وغیر قابل تحمله برا زن انکار شوهرش براش احترام نزاشته احساس خوبی

نیست من منظورم این بود که مردا جرا باید دنبال مشاکل باشن برا خودشون بخوان با 2 زن زندکی کنن خیلی دوست دارم

بدونم اونایی که 2 تا همزمان میکیرن هدفشون جیه تغیر وتنوعه ؟ خیلی موضوع عجیبیه من کویت هستم هست مردایی

که 2 تا زن دارن زندکی اکثر این جور ادما همش براز مشاکل هست انیجا مشکل مادی اصلا ندارن به راحتی میرن دومی

هم میکیرن ولی خدا بداد اون دل زن اول برسه