2737
2739

مطمعنی منفیه🥺

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بمیرم برا دلت 😔

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
کاش میمردم واون برگه ی آزمایشو نمیدادن دستم😔😔😔

نا امید نشو باز انتقال بده

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
2740

الهی همین ماه بدون هیچ دارویی طبیعی باردار بشی 

خودم منفی شدن ازمایش بعد انتقال رو تجربه کردم و کامل درکت میکنم 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
نمیدونم ولی غیر ممکن وجود نداره به دلم افتاده یه روز حتما مامان میشی و بچه ات بغل میگری قول بده حتما ...

دلم میخواد همین امشب بمیرم ودیگه زمانی نباشه...

به زودی منم مامان میشم😍
اگه بازم منفی شد چی😔😔 حس میکنم قلبم تو بدنم تیکه تیکه شده

خیلی فاصله ننداز ماه بعد انتقال بده

میگیره اینسری نگران نباش

الهی همین ماه بدون هیچ دارویی طبیعی باردار بشی  خودم منفی شدن ازمایش بعد انتقال رو تجربه کردم ...

بدترین درد دنیاس 

دوهفته استراحت وآمپولای وحشتناک 

دوهفته به امید اینکه الان دیگه مادر شدی و یه موجود حتی شاید دوتا دارن تو وجودت رشد میکنن 

بعد یهو تویی ویه برگه ازمایش که نشون میده بازم مادر نشدی وباید همچنان در حسرتش بسوزی😭😭😭

به زودی منم مامان میشم😍
خیلی فاصله ننداز ماه بعد انتقال بده میگیره اینسری نگران نباش

ماه بعد کجا بود 

پنجاه روز قبلش باید شروع کنی به دارو خوردن

به زودی منم مامان میشم😍
بدترین درد دنیاس  دوهفته استراحت وآمپولای وحشتناک  دوهفته به امید اینکه الان دیگه مادر ش ...

اره واقعا خیلی سخته 

من یه بار فقط انتقال دادم و منفی شدم جرات ندارم یه بار دیگه امتحانش کنم و فقط یه بسته دوتایی جنین دارم 

اون دوهفته برام اندازه یه عمر گذشت انقدری که رعایت کردم یادم به آمپولها که میاد کل بدنم درد میگیره ولی با تقدیر نمیشه جنگید و مطمئنم خدا تو بهترین موقعیت به من و شما هم بچه میده فقط باید استانه صبر و تحملمون رو بالا ببریم  

ارزو میکنم بدون هیچ دارویی مامان بشی عزیزم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️