2733
2734
عنوان

دکترنااُمیدمون کرد کمکککک😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3482 بازدید | 229 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم منظورم اینه تااون دوماه اول میزاشتین؟من تازه جلساتم تموم شده..

من اون دوماه کایرو رو میزاشتم هر روز  و بعدش هم تا وقتی که ورزش نرفته بودم هر وقت اذیت بودم میذاشتم وقتی سال بعدش شروع کردم به ورزش تا یکسال تقریبا هر روز به جز ایادم پریودم میذاشتم و بعد از اون هم دیگه نذاشتم 

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
من اون دوماه کایرو رو میزاشتم هر روز  و بعدش هم تا وقتی که ورزش نرفته بودم هر وقت اذیت بودم میذ ...

اره همین دوماه من منظورم بود..چون تازه جلساتم تموم شده پریودم هستم کمرمم وشکمم درده بخاطرپریود بزارمم میترسم کمردردم بیشتر بشه

اره همین دوماه من منظورم بود..چون تازه جلساتم تموم شده پریودم هستم کمرمم وشکمم درده بخاطرپریود بزارم ...

نه عزیز تو پریود حتی اگه درد داری یخ نذار یا مسکن ساده بخور و فقط استراحت کن بیشتر و جوش هم نزن بعدش کم کم ورزشت شروع کن حتما 

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
عزیزم به گروه دارم تو ایتا مردم سوال میپرسن یه اقاهه میاد جواب میده چند روز پیش یکی اومده بود تشکر ک ...

آیدی رو میگذاری

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸