2733
2734
عکس رو کاملا از روبرو میگیرن و بدون آرایش و فتوشاپ هم نمیکنن با عکسی که برای تشخیص هویت از زندانی ها میگیرن هیچ فرقی نداره یکی از مراجعه کننده هامون امروز میگفت من گفتم باید برم عکاس خودم ازم عکس بگیره مسیول ثبت احوال کلی مسخره اش کرده که خانم این عکس برای چهره نگاریه نمیشه از جای دیگه عکس بیاری یا بخوای فتوشاپ بشه
0 =2-1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یه آرایش کوچولو داشتم ولی رژم پر رنگ نبود کرم گلبهی بود ولی ریمل و و رژگونه داشتم کلا حالت گریم آرایش کرده بودم بهم گیر ندادن عکس انداختم هفته پیش رفتم تحویل بگیرم خوشحال بودم که عکسم عوض میشه چون عکس کارت ملی قبلیم رو دوست نداشتم ولی وقتی دیدمش دپرس شدم خیلی خیلی افتضاح بود اصلا خودمو نشناختم انگار یکی رو گردنشو فشار بدن کبود بشه اونجوریه . حالا روتوش نخواستیم بکنن ولی دیگه آدمو زشت نکنن به قدری کبود و زشت بود عکس که حالم بد شد عکس خواهرمم دقیقا همینطور زشت بود اینارو گفتم وقتی رفتین تحویل بگیرین تو ذوقتون مثل من نخوره
منم رفتم گرفتم.کارت ملی که تحویل گرفتم چند دقیقه هنگ بودم.خیلی خیلی افتضاحه عکسم.اصلا روم نمیشه جایی کارتمو دربیارم.عکس به چه خوشگلی برده بودم برای کارت.قبول نکردن.تا پنج سال دیگه ام نمیشه عوضش کرد
2738
من کارتم را گرفتم این قدر زشت شده.اصلا آدم روش نمیشه جایی نشون بده.هد هم اجازه نمیدن
دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
من اشنامون اونجا کار میکرد چندتا عکس با ژست های مختلف گرفتم از بینشون انتخاب کردم عکسم قابل تحمله ولی ماله بقیه رو دیدم فاجعه ست
باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند
اره بدجنسا من اخر وقت نوبتم شد یه دختره عکس میگرفت هی میگفت وااااااااااااای این رژت خیلی پررنگه من هی پاک کردم هی گفت پررنگه اخرش از کیفم دستمال مرطوب دراوردم کل صورتمو پاک کردم گرم هم بود خیس عرق شده بودم خلاصه یه عکس وحشتناک ازم گرفت...عین زامبی افتادم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706