2752
2734
عنوان

بچه ها صورتم آفتاب سوخته شده الانم بدجور خشکی زده چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 25 پست
وای الان اصلا اسکراب نکن بدتر پوستو ملتهب میکنی

ن نکردم خداروشکر. خودم خیلی شک داشتم پس خداروشکر استفاده نکردم

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرم زینک اکسید بخر بزن عالیه 

چشم میخرم حتما دعا کن درست شه پوستم فقط منتظرم صبح شه برم چیزایی ک بچه ها گفتن امتحان کنم دلم میخواد گریه کنم🥲

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2731
مرسی گلم. فقط شما میدونی الان با این شرایط میتونم از اسکرابر استفاده کنم یا نه؟

وااای اسکراب بزنی میخوای پوستت فنا بره دختر 

تو الان پوستت خ ضعیف شده و ملتهب 

اسکراب بزنی انگار داری میسه میکشی 

اول ابرسانی کن و پماد زینکم بزن بعد چند روز برو زیر اب گرم و کم کم پوستای خشکت میریزن اما روز اول اسکراب هرگز 

وااای اسکراب بزنی میخوای پوستت فنا بره دختر  تو الان پوستت خ ضعیف شده و ملتهب  اسکراب بز ...

وااای فقط خداروشکر میکنم ک حماقت نکردم اینطور ک شماها میگین اسکراب کرده بودم الان باید فاتحه پوستم میخوندم

کرم دکسپانتول

چی هست؟ نشنیدم آبرسانه؟

سوختگگی

مرسی عزیزم

چشم میخرم حتما دعا کن درست شه پوستم فقط منتظرم صبح شه برم چیزایی ک بچه ها گفتن امتحان کنم دلم میخواد ...

یه لایه ضخیم بکش رو محل سوختگی ،نگران نباش خوب میشی 

دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین