2733
2739
عنوان

کسانی که از بنگاه و فروش ملک سر در میارن بیاید خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 43 پست
وای چطور قولنامه رونگرفتین مگه میشه😶قولنامه ای ک امضا شه دیگه چی بخاد اضافه بشه 

والا نداد چون حق بنگاه داری بهش ندادیم گفتیم فردا میدیم ما و خریدار فک کنم برا همین نداد درسته؟

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ولی فردا حتما قولنامه رو بگیر تا پولتم کامل نگرفتی سندروبه اسم طرف نزن اگرم پشیمون شدی فردا میتونی ب ...

بهمون گفت ۲۰۰تومن نگه میداره هنگام تحویل کلید میده اینو چکار کنم سند بنامش نزنیم تا روز تخلیه؟

2738
بهمون گفت ۲۰۰تومن نگه میداره هنگام تحویل کلید میده اینو چکار کنم سند بنامش نزنیم تا روز تخلیه؟

اصلا سند به نامش نزنین تا پولو نگرفتین ها ب هیچ عنوان وقتی پولو کامل داد اونوقت سند بزنین وگرنه سرتون کلاه میره ما چندتا خونه فروختیم همه چیزو دیگه میدونم

رهگیری رو ک انی میگیرن 

من ب این قضیه و اون امضا اضافه شک‌کردم خیلی زرنگن این بنگاها ب نظرم یکاری این وسط میخواستن انجام بدن

اگه این تنها ملکتونه سریع خونه بخرین الان موقعیت خوبیه راکت شده بازار کدوم شهری؟

اصلا سند به نامش نزنین تا پولو نگرفتین ها ب هیچ عنوان وقتی پولو کامل داد اونوقت سند بزنین وگرنه سرتو ...

میدونی چی میگم یعنی گفته ب عنوان مستاجر بشینیم تا خونه پیدا کنیم بعد کلیدو‌ بدیم اینو یکم راهنماییم میکنی

2706