2737
2734

خودم خیلی ۴۰۵ سفید دوست دارم ولی میگن ک پژو مدل پایین خرجش زیاده پراید مدل پایین بهتره به نظر شما کدوم شما ۴۰۵ مدل پایین ندارین از راضی هستین یا ن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مدل پایین نخر یکی دونفر اطراف ما دارن یکیشون که عملا بلااستفاده افتاده پارکینگ خونه یکی دیگه باز داره خرجش کنه ولی ۸ ساعت راه تا شمال میره میاد باید ببره تعمیرگاه فقط هرچی میخای بخر زودتر بخر

2738
مدل پایین نخر یکی دونفر اطراف ما دارن یکیشون که عملا بلااستفاده افتاده پارکینگ خونه یکی دیگه باز دار ...

واس چی نکنه میخاد گرون بشه؟ 

راستش پراید مدل ۹۳ داریم ب نظرتون ب نظرتون کار اشتباهیه اونو بفروشیم پژو مدل ۹۰ بگیریم 

هزینه تعمیرش از پراید پیشتره  پراید هم کم مصرفه هم قطعاتش ارزون تر از ماشین های دیگه اس ماشین گرفتی دوگانه کارخانه بگیر دوگانه دستی زیاد اطمینان دار نیست 

پولی که ما شب خرج میکنیم صبح از تو دهن شیر درمیاریم پس جلو ما با پول بابات قیافه نگیر😏😏
واس چی نکنه میخاد گرون بشه؟  راستش پراید مدل ۹۳ داریم ب نظرتون ب نظرتون کار اشتباهیه اونو بفرو ...

اونجوری که یکی از اشناها ایرانخودرو کار میکنه میگه داره گرون میشه ماهم دیروز قولنامه کردیم تا شنبه بریم برا بقیه کاراش و بیاریمش بببین بنظرم اگه ماشینتون سالمه الکی خودتو به هول و ولا ننداز پولتو طلا بخر جمع کن تا سال دیگه مدل بالاتر بخری 

واس چی نکنه میخاد گرون بشه؟  راستش پراید مدل ۹۳ داریم ب نظرتون ب نظرتون کار اشتباهیه اونو بفرو ...

کی از ماشین مدل بالا بدش میاد،ولی کلا ماشین پژو خرج داره،اگه از پس هزینه هاش بر میاین،بگیر 

پراید ماشین بی آزار وکم خرجی است من مدل را دارم که هشتادوشش است چهار صد هزار کیلومتر را باهاش تا الان رفتیم همیشه مسافرت وجاده بودیم راصی هستیم. ..اما پرو استهلاک بالایی داره