2752
2734
میخواستم ازتون نظر بخوام که داداشم الان چیکار کنه بهتره  طلاق که صد در صد ولی داداشم میگه نمیخ ...

ببین عزیز طلاق خیلی بهتره!

ولی نه به راحتی مهریه کامل ببخشه و از همه چیز بگذره بعد

اونم بازم نه به این راحتی بعد

یه عالمه کش و مکش

ولی خب میدونی آدم وقتی از کسی زده بشه دیگه حوصله کش مکش نداره

عقلانی اینه که دندون لق رو بکنن بندازه دور 

نمی تونی جواب بدی ریپ نزن❌/ وقتمو نگیر لطفا......   گاهی نمیشه بین دو نیمه وجود یکی رو انتخاب کرد پس مجبورید شجاعت رو انتخاب کنید 🥰
اسی آدامش و بگو  تا آخر خوندم ادامش چیشد

مامانم و من اون موقع خونه نبودیم باهم رفته بودیم خرید هر چی هم داداشم زنگ زده متاسفانه بی جواب مونده بود با اون حال خرابش میره خونه خالم و همونجا همه چیز رو به همه میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ارع طلاقش نده بزاردش همیجورادامه بده اونم بره مهریه بزاره اجرا...

اگه درخواست طلاق بده باید مهریه هم بده...  اگه درخواست طلاق از طرف دختر باشه میتونه شرط طلاق بخشش مهریه باشه.. 

2731

ایجادختره دوتابچه داشت خیانت کرد...الان شوهرش رفت زن دوم گرفت اونم فرستاده خونه باباش گفته طلاقت نمیدم حاظرم مهریه بدم ولی طلاقت ندم بایدبمونی همیجوری ببینی منوزنموتابمیری بچه اروهم گرفته ازش

ی صلوات بفرستین برای نی نی کوچولوم..فدای همتون.....خدایاشکرت۱/۵/۱۴۰۲از مثبت شد🥰🥰 خدایاشکرت🥰😍خدایاشکرت بداز۱۱سال چشم انتظاری وباوجودتنبلی شدید خدایاشکرت🥰🥰۱۶/۱۲/۱۴۰۲پسرم ب دنیااومد۱۴۰۳/۱/۴پسرم اسمانی شد😭😭😭
ببین عزیز طلاق خیلی بهتره! ولی نه به راحتی مهریه کامل ببخشه و از همه چیز بگذره بعد اونم بازم نه به ...

درستش همینه نظر منم اینه ولی داداشم میگه ازش نمیگذرم الان مثل یه گرگ زخمیه که انتظار هر کاری رو میشه ازش داشت میگه زنم نیست اصلا به زبون نیارین این کلمه رو ولی طلاقش نمیدم

اگه درخواست طلاق بده باید مهریه هم بده...  اگه درخواست طلاق از طرف دختر باشه میتونه شرط طلاق بخ ...

ببین گلم اگه برادرایشون بگه خیانت کرده ومدرک کامل داشته باشن دادگاه سنگ سارش میکنه دیگه هیچی بهش تعلق نمیگیره

ی صلوات بفرستین برای نی نی کوچولوم..فدای همتون.....خدایاشکرت۱/۵/۱۴۰۲از مثبت شد🥰🥰 خدایاشکرت🥰😍خدایاشکرت بداز۱۱سال چشم انتظاری وباوجودتنبلی شدید خدایاشکرت🥰🥰۱۶/۱۲/۱۴۰۲پسرم ب دنیااومد۱۴۰۳/۱/۴پسرم اسمانی شد😭😭😭
درستش همینه نظر منم اینه ولی داداشم میگه ازش نمیگذرم الان مثل یه گرگ زخمیه که انتظار هر کاری رو میشه ...

سوال اینجاست چند وقته فهمیده؟

مدرک ازش داره ؟

الان دختره کجاست ؟

نمی تونی جواب بدی ریپ نزن❌/ وقتمو نگیر لطفا......   گاهی نمیشه بین دو نیمه وجود یکی رو انتخاب کرد پس مجبورید شجاعت رو انتخاب کنید 🥰
ببین گلم اگه برادرایشون بگه خیانت کرده ومدرک کامل داشته باشن دادگاه سنگ سارش میکنه دیگه هیچی بهش تعل ...

مدرک نداره بهش گفتم باید صداشو ضبط میکردی ولی خب این حرفم خیلی بده آخه تو شرایط خیلی بدی بوده

مدرک نداره بهش گفتم باید صداشو ضبط میکردی ولی خب این حرفم خیلی بده آخه تو شرایط خیلی بدی بوده

ارع اینودادگاه قبول نداره حتی میتونه داداستومحکوم کنه ‌ک ابروی دختره روبرده...میگه اوناتوحال خودشون نبودن ی چی گفتن 

همین دیشب فهمید اونم تو شرایط خیلی بدی درست تو شب تولدش

تولد دختره یا خودش ؟

چه جور فهمید طرف زنگ زد.؟

دادگاه بگه من پرینت اس و ام اس های خانومم با این آقا رو می‌خوام درمیارن دهنش سرویس میشه

تفم کف دستش نمیندازن 

ارع اینودادگاه قبول نداره حتی میتونه داداستومحکوم کنه ‌ک ابروی دختره روبرده...میگه اوناتوحال خودشون ...

دختر داییم با کمال پرویی بهمون میگه میرم ازتون شکایت میکنم ابرو بردین بعد از اونورم انگ بهش زدن که اینا همه کار خودته تو خانوادت دستتون تو یه کاسه هست همه این کارا رو خودتون برنامه ریزی کردین

دختر داییم با کمال پرویی بهمون میگه میرم ازتون شکایت میکنم ابرو بردین بعد از اونورم انگ بهش زدن که ا ...

بگو یه برنامه ریزی نشونت بدم پیش هر برنامه ریزی بری کیف کنه 

دختر داییم با کمال پرویی بهمون میگه میرم ازتون شکایت میکنم ابرو بردین بعد از اونورم انگ بهش زدن که ا ...

می دونه با کی ریخته روهم ؟

2706