2752
2734
حالاواسه چی الکی دروغ میگه؟؟؟؟دیگه آنزیم دورغ گفتن داره ؟؟؟آخه خوب نیست آدم الکی دروغ بگه عادت میکنه
من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)
بنده خدارو ضایع کردی دیگه،،حالا دروغ هم گفت به روی خودت نمیاوردی پیش خانوادش که بعدش برادرش اونجوری بگه،،
اﻧﺴﺎن ﮐﻪ ﻏﺮق ﺷﻮد ﻗﻄﻌﺎً می میمیرد؛ ﭼﻪ در درﯾﺎ، ﭼﻪ در رؤﯾﺎ، چه در دروغ، ﭼﻪ در ﮔﻨﺎﻩ، چه در خوشی، چه در قدرت، چه در جهل، چه در انکار، چه در حسد، چه در بخل، چه در کینه، چه در انتقام. . . مواظب باشیم غرق ﻧﺸﻮﻳﻢ! انسان بودن، خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد… ((گاندی))

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بابا من اصلا عمدی نگفتم.... تقصیر منه که مامانش رو بردم دکتر... بعد فیزیتراپی... بعد گفتم مریضن بیا بریم ریدنشون... بعد رفتم باهاش شیرینی خریدم...خوبی به اینا نیومده
وا حالا مگه بیچاره چی گفت فک کرد شوهرش اشتباه گفته تصحیح کرد.دروغ گفتن مگه کار خوبیه که شوهره طلبکار باشه ضایعم کردی.عزیزم بهش بگو سوتفاهم شده و اینکه دروغ بگه از چشت میفته
ریدنشون
اﻧﺴﺎن ﮐﻪ ﻏﺮق ﺷﻮد ﻗﻄﻌﺎً می میمیرد؛ ﭼﻪ در درﯾﺎ، ﭼﻪ در رؤﯾﺎ، چه در دروغ، ﭼﻪ در ﮔﻨﺎﻩ، چه در خوشی، چه در قدرت، چه در جهل، چه در انکار، چه در حسد، چه در بخل، چه در کینه، چه در انتقام. . . مواظب باشیم غرق ﻧﺸﻮﻳﻢ! انسان بودن، خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد… ((گاندی))
دماوند دیسلایک برااینکه مادرشوهرش بنده خدااین وسط هیچ کارس الکی لعنت میفرستی ...امیدوارم ناراحت نشی ولی نباید کسی رولعنت کرد مخصوصا بی گناه وبا پیش داوری
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
2706