2737
2734

خیلی وقت پیش تاپیک زده بودم که خیلی کامنت داشت و اونو بستم

اطلاعاتم خیلی عالی نیست ولی چون هم تو مسیرش بودم هم با مهاجرا در ارتباطم تا حدودی سردر میارم

همزمان درگیر کارامم ولی همه رو جواب میدم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻

عزیزم درسته که میگن اونجا قیمتا بالاست و شرایط زندگی برای یه دانشجو سخته؟

و اینکه کلا بین کانادا و انگلیس واسه مهاجرت تحصیلی کدوم بهتره از نظرتون

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !  ..«اگر اون برای تو ساخته شده،من برای تو ویران شدم!»...
کسی که وکیل باشه میتونه اقامت بگیره اونجا

بستگی داره

اگه رزرومه ی بین المللی و حقوق بین الملل خونده باشه بله احتمالش هست

در غیر اینصورت نه چون قوانین کاملا متفاوته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا خیرت بده این هفته میخواستم برم دفتر مهاجرتی ولی می‌دونم بخاطر پول هم شده ممکن اطلاعات درستی نگیرم 

و اما سوالم کسی که کنکور بده اما رشته و دانشگاه خوب نیاره، امیدی به پذیرش مهاجرت تحصیلی با رشته ریاضی هست ؟

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2728
عزیزم درسته که میگن اونجا قیمتا بالاست و شرایط زندگی برای یه دانشجو سخته؟ و اینکه کلا بین کانادا و ...

قیمتا بالاست ولی به طبع درامد ها هم بالاست عزیزم

اگه دانشجو فاند نداشته باشه بله سخته براش و هزینه هاش زیاد میشه

انگلیس برای کالج

کانادا برای دانشگاه و زندگی 

چون کانادا پل ارتباطی ای میشه برای امریکا و کشورای توسعه یافته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا خیرت بده این هفته میخواستم برم دفتر مهاجرتی ولی می‌دونم بخاطر پول هم شده ممکن اطلاعات درستی نگیر ...

پذیرش برای مستر و ارشد ؟

بله

حتی از دانشگاه ازاد

ولی معدل و رزومه ی خوبی باید داشته باشین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تمکن مالی برای مهاجرت تحصیلی چقدر میخواد

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
قیمتا بالاست ولی به طبع درامد ها هم بالاست عزیزم اگه دانشجو فاند نداشته باشه بله سخته براش و هزینه ...

ممنونم ازت🩵 انشالله به سلامتی و دل خوش بری

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !  ..«اگر اون برای تو ساخته شده،من برای تو ویران شدم!»...
2740
تمکن مالی برای مهاجرت تحصیلی چقدر میخواد

هر دانشگاه متغیره

ولی معمولا اگه فاند ندارین میگن به اندازه یک شهریه و ۶ ماه هزینه زندگی

که تمکن یک روزه میتونین بذارین 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پذیرش برای مستر و ارشد ؟ بله حتی از دانشگاه ازاد ولی معدل و رزومه ی خوبی باید داشته باشین

معدل دیپلم ؟ آخه نمیخاد دانشگاه بره بلافاصله بعد گرفتن دیپلم 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
هر دانشگاه متغیره ولی معمولا اگه فاند ندارین میگن به اندازه یک شهریه و ۶ ماه هزینه زندگی که تمکن ی ...

تمکن یک روزه ؟ یعنی چی🤔

خب همون شهریه و هزینه 6 ماه حدودی میشه بگید چقدر در میاد؟ 

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
معدل دیپلم ؟ آخه نمیخاد دانشگاه بره بلافاصله بعد گرفتن دیپلم 

اها منظورتون این هست بعد دیپلم مهاجرت کنه برای دانشگاه ؟

بله امکانش هست ولی خب ریز نمرات دیپلم باید a یا نهایتا b باشه برای دانشگاه های خوب و متوسط اینجا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اها منظورتون این هست بعد دیپلم مهاجرت کنه برای دانشگاه ؟ بله امکانش هست ولی خب ریز نمرات دیپلم باید ...

مرسی عزیز ، آخه یکی گفت امکانش صفر یا پایین یکم نگران شدم 

نمرات a یا bحدودا یعنی چی ؟ 

2706