2733
2734
عنوان

دیروز فهمیدیم خدا برای دومین بار بهمون یه هدیه ی ارزشمند داده

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 23 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزدل 

ای جانم مبارک باشه به سلامت بغلش بگیری....عزیزم با این حس و حال خوبت برای منم دعا کن منم سه ساله منتظر بچه دوم هستم‌...دخترمم ارزوشه خواهر برادر داشته باشه.....دعام کن خدا منم دوباره لایق بدونه....خیلی ناوامیدم چون سنم هم بالا رفته....انقد دکتر و درمان آی یو آ هم کردم منفی شد این‌ماه....دعام کن خیلی شاید دعات در حقم گیرا باشه اسمم سمانه

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
2731
ای جانم مبارک باشه به سلامت بغلش بگیری....عزیزم با این حس و حال خوبت برای منم دعا کن منم سه ساله منت ...

حتمااا عزیزم

ناامید نشو

به صلاحت که باشه دامنت سبز میشه

من سر بچه اولم ۵ سال تحت درمان بودم دو بار آی وی اف کردم ولی نهایتا طبیعی باردار شدم

این سری هم یکسال 

Second Baby is loading 👶🏻
حتمااا عزیزم ناامید نشو به صلاحت که باشه دامنت سبز میشه من سر بچه اولم ۵ سال تحت درمان بودم دو با ...

ممنونم ازت مهربونم...انشالله انشالله دعات در حقم میگیره ...پس خودت این روزای سخت رو کشیدی میدونی چطوره دیگه....منم خیلی نا امیدم....میدونی روز به روز خواستنمون زیادتر میشه....

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
ممنونم ازت مهربونم...انشالله انشالله دعات در حقم میگیره ...پس خودت این روزای سخت رو کشیدی میدونی چطو ...

خیلی زیاد

من هر بار پریود میشدم یه روز کامل گریه میکردم

ولی دقیقا همون موقع باردار شدم که کاملا بیخیال شده بودم و استرس نداشتم

استرس خیلی رو لقاح تاثیر داره

سعی کن یه مدت اصلا بهش فکر نکنی 

خیلی زیاد من هر بار پریود میشدم یه روز کامل گریه میکردم ولی دقیقا همون موقع باردار شدم که کاملا بی ...

اره منم‌همینطورم....ببین قبلش خوبم ها‌...قبل اقداما استرس ندارم....بعدش میشم فکر خیالی‌‌.....سرمم گرم میکنم بیرون میبرم خونه تمیز میکنم....هرکار بگی کردم....باز واقعن خیال میاد سراغم نشده بی فکرش یه شب بخابم....تو چکار کردی این ماه اخر واقعن

اره منم‌همینطورم....ببین قبلش خوبم ها‌...قبل اقداما استرس ندارم....بعدش میشم فکر خیالی‌‌.....سرمم گر ...

من خیلیییی شرطی شده بودم

روزی سه چهار بار بی بی چک میزدم هر ماه تا پریود بشم

این ماه با کیت پیش رفتم روزای تخمک گذاریو دقیق پیدا کنم