2737
2734
سلام خانمها من شوشو وای خفیف داره وچند سال باردار نشدم وپارسالم یک بارداری پوچ داشتم کسی این تجربه رو داشته وبا عمل باردار شده
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
الان بخاطر این کلمه شوشو میان قتل عامت بکنن از من گفتن
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
واریکوسل خفیف که عمل نمیخواد فقط یه دوره باید دارو درمانی بشه
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوشو چه با جرائتی دختد
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2731
شوهر من واریکوسل داشت عمل کرد بعد دوماه بعد عمل باردار شدم پسرمم الان پنج ساله.ولی واسه دومی تو اقدامم که نگرفته نمیدونم بازم ربطی به واریکوسل داره یه نه
خدایا به خاطر همه داشته هام و نداشته هام شکرت
سلام دوستان حالا شوهر یا شوشو چیه فرقش چند دوره دارو خورده ولی فایده نداشته
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
2738
شوهرمن واریکوسل داشت فک کنم خفیف رف عمل کرد س ماهم مرتب داروهای دکترو خورد باوجود حالت تهوع و ...بعدس ماه ازمایشش عالی شدو بعد سه ماهش من باردهرشدم والانم دخترم پنج ماهشه فمل کنه بهتره عملش خیلی راحته کلا ی نصف روز بیمارستانن
برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
ممنون دوستان نمیدونم براچی ارسال نمیشه سبا جون ببخش از معاینه واریکوسل تشخیص داده نشد ولی با سونو دالپر واریکوسل خفیف دیده شد
فاطمه جون شوهر من یکی از ب ی ض ه هاش ورم میکنه و درد داره دکتر رفت گفت اگه دوباره درد بگیره باید عمل بشه این همون واریکوسله؟؟ما هم بچه نداریم تو اقدامیم یعنی واسه بچه دارشدن مشکل پیش میاد ممکنه بچه دار نشیم
شوهر من علائمی نداشت میخاستیم اقدام کنیم رفتم پیش دکتر اخه من خودمم تنبلی تخمدان دارم گفتم که گفت شوهرتم بره ازمایش که شوهرمم رفت پیش ارولوژ فهمیدیم ک واریکوسل داره دکتر گفته بود خفیف ولی بعد عمل که ازمایش گرفته بود گفت خفیف نبوده
از شوهرم خیلی بد نیست فقط تحرکش یکم پاینه ولی برا چی من با وجودی که مشکل ندارم باردار نشدم البته ما برا بچه دوم تواقدام هستیم
2706