2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من همسرم خىلى کمکه وباهاش خىلى بازى مىکنه ولى شب بىدار مىشه فقط مىگه ماما در طول روز هم هزار بار مىگه ماما مىترسه کنارش نباشم خىلى ممنون عزیزم انشالله شما هم نى نىتون و ب سلامتى بغل کنىد 16 ماهه خىلى کوچولوىه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
من صبرزرد نزدم ولی قطره اهن زدم آره منم شنیدم برین حرم یا مکانهای مقدس بچه رو شیر بدین بعد یکی از اطرافیان بیاد بچه رو بگیره به لطف خدا مهرش از دلش میره .من میرم امتحان کنم
خدا اون روز رو نیاره … تموم خواسته های دلت رو فقط با یه “بی خیال" جواب بدی!
قطره اهن هن جالبه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
انشاله هر دو تون موفق بشىن فقط کمى صبورى مىخواد
قطره اهنم تلخه باید بدش میومد اما انگار نه انگار مرسی دوستم ایشالله بارداری خوبی داشته باشین ...باریکلا به حوصلتون قطره اهن مگه به پسرت نمیدی بخوره؟
فدات شم سیاهی دندون مهم نیس چون شیری هستن دندوناش مهم اینه که باید زودتر از شیر بگیری به خاطر تو راهیت
2706