2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
3تا بامیه ی خام رو سرشون رو بر میدارید وبصورت درسته دریک لیوان گذاشته و روش رو با اب سرد میپوشونید.. اجازه میدید شب دریخچال تا صبح بمونه و بعد بامیه ها رو میارید بیرون و أبش رو که محلول ژله ای مانند است .صبح زود پیش از صرف صبحانه نوش جان میکنید، این ترکیب فورا قند خون رو میاره پایین و حتی میتونه تأثیرات جدی روی کنترل قندخون دردراز مدت داشته باشه ولی برای ایجاد این تأثیرات توصیه میشه که حداقل دوهفته هر روزصبح قبل ازناشتا این محلول نوشیده بشه!.پس از دو هفته شاهد کاهش چشمگیر و پایین امدن قندخونتان بطور دائم خواهید بود
فروش فرشهای فانتزی و عروسکی جهیزیه و سیسمونی بقیمت کارخانه کاشان آدرس تلگ رام ما ghalydina@ شماره تماس ۰۹۱۹۰۷۸۷۹۲۹
عزیزم چای برگ درخت گردو،،،من توی بارداری هم خوردم مشکلی نداره،،،ازعطاری خریدم،،یکم برگ خشک روبندازداخل قوری،،اب جوش بریز روش،،بذارخوب۲۰دقیقه دم بکشه،،،فقطنبایدبجوشه چون تلخ میشه ونمیشه خورد،،،ولی دم بکشه خوشمزه میشه،،،عالیه خیلی قندرومییاره پایین
هندوانه ابوجهل.. میخری میکوبی بهد که پودر شد کپسول های آنتی بیوتیک رو خالی میکنی... پودر رو پر میکنی تو اونا به ثورت قرص مصرف میکنی.... خاله من بد جور دیابت داشت و هر روز انسولین تزریق میکرد به خودش الان کاملا خوب شده دیگه.. این هندوانه مثل زهره مراقب باشش دستت بهش نخوره
استویا گیاه دارویی است که ۳۰۰ برابر شکر شیرین تره میتونه با چای به جای قند خورده بشه گیاه پر سود و درامد هست میتونین تو گلدون تو خونه پرورشش بدین گفته شده ممکن است باعث کاهش قند خون هم بشه
سرنوشت از دست تو
عزیزم من تو ی گروه طب سنتی عضوم برای بابام گرفتم ...گفتن که پنج دونه کلاهک بادمجون بجوشونه ابسو بخوره فوری میاد پایین ..بابام اینکارو کرد خوب بود....روزانه اینکارو بکن
خداوندا توخود گفتی که درقلب شکسته خانه داری...شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن.برای حاجتم ی صلوات بفرستین.