2733
2734

كاملا درسته حتي خودمون هم تاوان دلهايي كه شكستيم و داريم پس ميديم گاهي

تويي كه امضام و ميخوني اره با خودتم تو به زودي خبر خيلي خوبي ميشنوي و بدون امضاي من ي نشونه ست براي رسيدن به اون چيزي كه از خدا ميخواي😍😍💃💃🌹🌹خداياشكرت كه اين دوستم به آرزوش ميرسسسه خيليييي زود🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای خواهر من خیلی دلم شکسته ظاهرا که اونا موفقن بعدشم من شنیدم اتفاقی برای کسی افتاد نگین تاوان فلان کار ممکنه سر هر کسی بیاد

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

دقیقا من اینطوری ام وقتی واقعا از کسی ناراحت بشم واگذار میکنم به خوا بعد یهو مثلا یه چندماه میگذره یا چندسال یهو میبینم بدتر از اونی که با من کرده سرش اومده میفهمم که دست خدا صدا نداره

مادر دینارگیسو =مادر دختری ، دارای مویی به رنگ طلا 🧿🧿🧿
2731

دوست پسرم حدود ۱۷ سال قبل از پسرای پولدار فامیل بود خیلی مسخره میکرد می‌گفت ما بالاشهری م خونه شما منطقه خوبی نیست همیشه تحقیرم میکرد بهم خیانت کرد دروغ گفت و همه بلایی سرم آورد خیلیم خوشبخته ۵ سال پیش با یه دختری دوست شد و ازدواج کرد باباش براش خونه خرید و یه فست فودی زد مدیریتشم داد به خودش من همیشه نفرینش کردم اما همیشه خوشبخت و پولدار تر دیروزه

اره دلم روشکستن یکی میگف دلم شکسته اهمیت نمیدادم ولی حالامیفهمم دل شکستن چیه

نفرینش نمیکنم خودشم حالش بده ولی ازکاری ک انجام داده میترسه بیاددرصورتی من بخشیدم دلی خدارونمیدونم وبحشنده اصلی خداس

یه نفر دل من و مامانم شکوند مامانم خیلی ناراحت شد یادمه مشغول چکاری بود که یه قطره اشکش چکید دقیقا ۴ سال بعد مامانم مشغول همون کار بود  که فهمیدیم اون طرف با همون حرفی که دل مامانم شکونده همون بلا سرش اومده

اره سرشون اومدن اونایی که در حقم بدی کردی و دلم شکستن خدا جای حق نشسته چه دیر چه زود جواب کارهاشون و میبینن اینو شک نکن//

💗نامزد امیرم 💗 ‌"در من بِدَمۍ، من زندہ شوم یڪ جان چہ بُوَد، صد جانِ منی..."🫀🤗✨ꨄ︎

برا من خیلی پیش اومده اما بعد مدت زیاد و بدیش اینه که عبرت نمی گیرن 

بعضیا انقدر پروئن که دل میشکنن و وقتی هم سرشون اومد میگن فلانی نحسه، فلانی چشممون کرد و اینا

مثلا جاری من هر وقت بچم رو میدید یه عیبی روش میذاشت که بگه تو بچه داری بلد نیستی  مثلا میگفت لباسش کمه یا چشماش آب توش جم شده علائم سرماخوردگی داره و باعث میشد شوهرم دو سه روز بداخلاقی کنه و من چند شب با بغض بخوابم. حالا پسرش قبل دیپلم ترک تحصیل کرده، سیگار میکشه و مشروب میخوره. خداشاهده دلم برا اون بچه کبابه هیچ وقتم نفرینش نکردم اما خب متاسفانه گاهی تاوان کارای ما رو بچه هامون میدن و این منو به شدت می ترسونه. خار به چشم آدم بره کف پای بچش نره

البته گاهی هم حسابا میمونه برا اون دنیا که مصیبته

2706