2737
2739

اولین روز اخرین قاعدگی 17مرداد بوده و روز های 14،15،16 سیکل اقدام داشتم 14 شهریور یعنی امروز موعد پری هستش ،ولی 12 شهریور لک دیدم بی بی گذاشتم هاله زد،13 هم گذاشتم هاله زد،شبش رفتم از دادم 24 زده ولی امروز که موعدمه نه علائم پریود دارم نه لکه پاک پاکم  فقط ترشح دارم ممکنه باردار باشم؟؟

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺

اره دیگه مبارکه باز برو ازمایش بده

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من اولین ازمایشم خیلی کم بود نمیدونم چهل و خورده ای بود یا ۳۰ و خورده ای 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2731
اره دیگه مبارکه باز برو ازمایش بده

کی مثلا برم اینقدر استرس دارم ،اصلا روانم بهم ریخته نکنه نباشه؟؟؟😩😩😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله من اولین ازمایشم خیلی کم بود نمیدونم چهل و خورده ای بود یا ۳۰ و خورده ای 

کی ازمایش دادین که این عدد بود؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یک هفته صبر کن بعد برو 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
کی مثلا برم اینقدر استرس دارم ،اصلا روانم بهم ریخته نکنه نباشه؟؟؟😩😩😩

دو روز بعدش باز تکرار کن 

انشالله بارداری چون زود رفتی ازمایش احتمالا تیتر بتا کمه

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
2740
کی ازمایش دادین که این عدد بود؟؟؟

من دو هفته عقب افتاده بودم رفتم از دادم این بود عددش

دو روز بعدش باز تکرار کن  انشالله بارداری چون زود رفتی ازمایش احتمالا تیتر بتا کمه

هیع خدا یک استرسی گرفتم 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دو هفته عقب افتاده بودم رفتم از دادم این بود عددش

واقعا؟؟؟؟من انگاری 1روز قبل پریودم بود

یعنی امیدوار باشم؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیع خدا یک استرسی گرفتم 😔

بسپر بخدا انشالله ک نی نی تو دلته منم فردا پس فردا موعدمه 🥲

واقعا؟؟؟؟من انگاری 1روز قبل پریودم بود یعنی امیدوار باشم؟؟؟

اره بابا امیدوار باش زود رفتی صبر کن بالا میره 

2706