2752
2734
پرستار دارن ولی شبها موقع خواب همش میگه مامان فردا پیشمون بمون. نمی دونم چی بگم بهش اگه بگم نه باید برم سرکار راحت نمی خوابه اگر بگم باشه می مونم خوب دروغ گفتم چی کار کنم چی بگم بهش ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
به نظر منم یه بررسی کن ببین پرستاره چجوری باهاشون تا می کنه . مثلا وقتی اینو میگه بهش بگو فردا خاله ... میاد باهاتون بازی می کنه کلی خوش می گذره .... ببین واکنش بچه چیه شاید خودش بهت بگه چه خبره
هر زنی باید 2چیز داشته باشد : 1- لبخند 2- مردی که باعث آن لبخند باشد .
سلام عزیزم دختر منم 6 سالشه ولی ناخناشو می خوره گاهی هم شدید تر می شه پیش دبستانی می ره ولی اونم به من میگه مامان نمیشه نری سر کار . تازه بچه های من پیش مامانم و بابم هستن و خییییلی بهشون خوش می گذره .منم خیییلی ناراحتم
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن
منم دوتا دختر دارم که یکبار تو ٣سالگی و یک باردر ٤سالگی گذاشتمشون مهد ویکیشون بخصوص اصلا دوست نداشت بره،بعضی از بچه ها اصلا دوست ندارن از مادرشون دور شن
اگرمردم فقط به خاطر ترس از تنبیه شدن ویا به امید پاداش گرفتن خوب هستند حقیقتا باید متاسف بود (البرت انیشتن)
دختر منم یه مدت که تازه رفته بود مهد ناخنش رو میخورد.. کشتم خودمو تا از سرش افتاد حالا بجاش هی انگشت میکنه تو دماغش بهرحال بچه ها تغییر رو زیاد دوست ندارن و یجوری واکنش نشون میدن
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
من از اینکه مهدشون رو به زور ادامه ندادم پشیمون نیستم به نظرم اینطور بچه ها واقعا به حضور مادر نیاز بیشتری دارن دختر منم ناخن میخورد
اگرمردم فقط به خاطر ترس از تنبیه شدن ویا به امید پاداش گرفتن خوب هستند حقیقتا باید متاسف بود (البرت انیشتن)
به نظرم اگه براتون مقدور نیس که یه مدت پیشش باشین اون زمانی که باهاش هستین رو خیلی بهش توجه کن اینقد که سیراب بشه یه مدت خیلی بازی کن باهاش
2706