2752
2734
عنوان

معرفی یک دکتر زنان خوب در بیمارستان صارم

| مشاهده متن کامل بحث + 168103 بازدید | 79 پست
دختر خانومایی که متخصص زنان خیلی خوب میخان دکتر مژگان بیک زاده کارش عالیه نه پولکیه مشاوره درمانیش ه ...

ااااا چه جالب دکتر منم دکتر مژگان بیک زاده است خیلی من ازش راضیم و قبل بارداریم چند جا رفتم و اصلا تاثیری نداشت و باردار نشدم ولی به چند جلسه رفتن پیش دکتر بیک زاده خوب شدم و خداروشکر الان یک نی نی 23 هفته ای دارم . خداحفظش کنه دکتر خوش اخلاق و مهربونیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان دکتر کرم نیا فوق العاده مهربان و دوست داشتنی هستند من تا به حال دکتر به این خوش اخلاقی ندیدم،عمل سزارین هم خیلی خوب و ماهرانه انجام میدن،ولی به نظرم فقط برای زایمان خوب هستن برای مراقبت های دوران بارداریتون شخص دیگری رو انتخاب کنید.

سلام دوستان وقتتون بخیر، من دختر هستم و هیچوقت تاریخ پریود شدنم دقیق نیست یعنی تاریخ مشخصی نداره، 2 سال پیش حدود 1 ماه کامل پریود بودم که به ی دکتر زنان مراجعه کردم با سونوگرافی اینا گفت کیس داری که با دارو رفع میشه بعد از چند ماه مصرف دارو گفت رفع شده یبار هم دارو اشتباه بهم داد که کل بدنم کهیر زد الآن مجدد همین مشکل رو دارم بهم گفتن برم بیمارستان صارم، ی دکتر خوب که بتونه علت نامنظم پریودی رو تشخصی بده و خانم هم باشه بهم معرفی کنید ممنون میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2731
سلام دوستان وقتتون بخیر، من دختر هستم و هیچوقت تاریخ پریود شدنم دقیق نیست یعنی تاریخ مشخصی نداره، 2 ...

منم همینجوریم رفتم ازمایش دادم تشخیصشون یایسگی زودرس بود دیروز فهمیدم الان میخوام تخمک فریز کنم نمیدونم پیش کی برم؟اگه جواب گرفتین لطفا منم راهنمایی کنین

من صارم زایمان کردم و 1 میلیون تخفیف گرفتم تو بعضی تاپیک ها در موردش توضیح دادم، والا دیگه انگشتام د ...

سلام عزیزم چه جوری تخفیف گرفتی 

منم میخوام صارم زایمان کتم ولی از ترس هزینه هاش دوبه شکم 

ااااا چه جالب دکتر منم دکتر مژگان بیک زاده است خیلی من ازش راضیم و قبل بارداریم چند جا رفتم و اصلا ت ...

منم برای درمان تنبلی تخمدان زیر نظر دکتر مژگان بیک زاده بودم

خدا خیرش بده بدون جراحی و با دارو درمان کرد

و الان برای پروسه بارداری زیر نظرشم

دکتر فوق العاده خوبیه

دختر خانومایی که متخصص زنان خیلی خوب میخان دکتر مژگان بیک زاده کارش عالیه نه پولکیه مشاوره درمانیش ...

وای آره واقعا خیلی خوبه. فقط فکر کنم الان مطب گیشا رو برده یوسف آباد. من برای مراقبتای قبل بارداری میرم پیششون واقعا خیلی دکتر مهربون و دلسوزیه.

آدرس و شماره تلفناشونم بخواید میتونید از سایت بردارید

http://dr-beikzadeh.com/