2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دوستان من پیش نلی جون میرفتم قبلا
خیلی عالی بود غرب تهرانه
اگر کسی خواست بهم ایمیل بزنه بگردم شماره اش رو پیدا کنم
هر هدف رویایی است با مهلتی محدود. باید برای رسیدن به آن طرح ریزی کنید
سلام دوستان .آموزش انواع رقصها و حرکات موزون بصورت حرفه ای با طراحی و متد جدید/ازمبتدی تا پیشرفته درسالن /غرب تهران .نلی هستم 09384996162
کلاسها بصورت ترمی میباشد-گروهی -نیمه خصوصی وخصوصی. هرترم 8 جلسه-هر جلسه 1 ساعت -هرروزهفته غیراز جمعه ها_آموزش حرکات با تک آهنگ که طراحی شده و اگر آهنگه خاصی مدنظرتون باشه، طراحی میکنم، و همچنین آموزش فیگورهای متفاوت با آهنگهای مختلف که آمادگی رقصیدن باهمه آهنگها رو داشته باشید.((در جشنواره زمستانه با 10% تخفیف از 7دی الی 30 بهمن ماه)) شماره تماس: 09384996162 نلی
خانه زیبایی و تناسب اندام ایده آل ارائه بهترین خدمات ورزشی، حرکات موزون، ایروبیک، زوبا و ... خدمات زیبایی، رنگ، کوتاهی، براشینگ، شینیون، تتو، حنای بدن و .. خدمات پوست، پاکسازی، جوان سازی، هیدرودرمی، ماسک و ... خدمات ماساژ، ریلکسی، لاغری، فوت ماساژ، ماساژ صورت و ... اپیلاسون و وکس ... کادر حرفه ای و خوش برخورد در محیطی زیبا و بهداشتی مخصوص بانوان جای پارک راحت منظقه غرب 09356508162
سلام دوستان عزیزم.نلی هستم.مربی رقص.تعدادی از شاگردانم،گفتن توو این سایت درباره کلاس رقص و آموزشه من،صحبت شده و سوالاتی داشتید،بهمین خاطر ،اومدم وهر سوالی دارید درخدمتتوون هستم "آموزش حرفه ای انواع رقصها درسالن رقص(غرب تهران).بصورت ترمی.هرترم 8 جلسه.هرجلسه 1ساعت،گروهی ،نیمه خصوصی و خصوصی.هرروزغیرازجمعه ها.ازمبتدی تاپیشرفته، باطراحی ومتد جدید درخدمت شما هنرجویان عزیزمیباشم .""""" شماره تماس: 09384996162 نلی .""""""درصورت خاموش بودن: 09309122018 .آموزش انواع رقصها و حرکات موزون بصورت حرفه ای با طراحی و متد جدید/ازمبتدی تا پیشرفته درسالن /غرب تهران ..کلاسها بصورت ترمی میباشد-گروهی -نیمه خصوصی وخصوصی. هرترم 8 جلسه-هر جلسه 1 ساعت -هرروزهفته غیراز جمعه ها_آموزش حرکات با تک آهنگ که طراحی شده و اگر آهنگه خاصی مدنظرتون باشه، طراحی میکنم، و همچنین آموزش فیگورهای متفاوت با آهنگهای مختلف که آمادگی رقصیدن باهمه آهنگها رو داشته باشید""""
2706