2733
2734
عنوان

رشته پرستاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2165 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کنکور شرکت کردم با بچه کوچیک هنوز وقت نکردم بخونم
لبخند بزن! بدون انتظار پاسخی از دنیا ، بدان روزی دنیا انقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ لبخند ، با تمام سازهایت می رقصد ..
شروع کن بخون.پارسال زاد قبول شدنش هم سخت بود.باید زیست و شیمی رو خوب بخونی.معارف هم خوب بخون.زبان سعی کن تا چهل در صد بزنی.عربی هم ترجمه بخون که میشه چهل در صد زد.ادبیات هم تاریخ ادبیات تصویری بگیر خیلی شیرینه.انشالله قبول میشی
با افتخار کارشناس مامایی هستم با عشق به سوالاتتون پاسخ میدم 🤗
ممنون عزیزم پس برم کتابای زیست رو بگیرم رشتم ریاضی بوده هیچی از زیست نمیدونم
لبخند بزن! بدون انتظار پاسخی از دنیا ، بدان روزی دنیا انقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ لبخند ، با تمام سازهایت می رقصد ..
تست واسه زیست گاج بگیرم؟زیست چندم اسونتره
2706