2733
2734

من خودم زیاد باهاش سر هر چیز کوچیک بحث میکردم، تمام رازهایی که در رابطه با فامیل و حانواده داشتم بهش گفتم و در مقابل خانوادم خیلی بهش ارزش و بها دادم و... 

یک مادر خوب😍دختر ناز من😍❤😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدمت کردن بی منت به اقوام شوهر 

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .

خیلی خیلی ساده و خام بودم

عوضش کل خانوادش خدای سیاست بودن

منم فقط گند زدم

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست

تو بحث های خانوادگیشون دخالت میکردم.همیشه سعی می‌کردم رفتار همسرم رو برای خانواده ی خودش توضیح بدم

یکی نبود بگه به تو چه،خودشون بچه شون رو می‌شناسن.کاسه ی داغ تر از آش خود من بودم

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

من تقریبا همه زندگیم مغرور بودم و کمی بداخلاق 

اوایل ازدواجمون با این بدبخت خیلی تو قیافه بودم و... 

مثلا وقتی بهم میگفت دوستت دارم میگفتم مرسی😐😆

الان یکمی شُل کردم خودم راحت ترم🤣🤣🤣🤣

و دومیش اینکه بیش از اندازهء درک و شعور شون به خانواده اش محبت کردم و احترام گذاشتم

در صورتی که لیاقت و چاره تک تکشون فقط مرگه 

همسرم از روز اول بهم میگفت اینا بی لیاقت هستند ولی من باورم نمیشد 

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706