2733
2771

من حدود ۶سال وخورده ای با یه نفر در ارتباط بودم که خب حالا داستانش زیاده ولی نهایتن اون ازدواج کرد و خب رابطمون تموم شد بعد مدتی...بهم گفته بود که دیگه سراغشو از کسی نگیرم..

منمچون اون متاهل شده بود و نمیخواستم باعث بهم ریختن یه زندگی بشم چون زن و بچش گناهی نداشتن(تو عقد خانومش باردار شد یه وقت فک نکنین چندین سال باهاش بودم بعد ازدواجش) بهمم برخورده بود که گفتم به هرکی رو بزنی واسه برگشتنم من قبول نمیکنم خلاصه هرررچی شماره از خودشو آشناهاش داشتم پاک کردم هیییچ ردی نزاشتم که یه دقت وسوسه نشم برم سراغش خلاصه پیام بدمو آرامش زندگیشون بهم بخوره

الان یک سال و چندماه گذشته از روزی که کات کردیم ولی همش احساس میکنم اشتباه کردم باید یه ردی میزاشتم که بتونم حالشو بپرسم حداقل از کسی ولی الان هیچ راهییی ندارم هم دلتنگشم و هم بی خبر ازش...

آخه میدونستم از اطرافسانش بخوام بپرسم فوری بهش خبر میدن و فکرش از زندگیش منحرف میشه

بنظرتون من اشتباه کردم؟ باید یه راهی میزاشتم واسه اینکه بتونم از حالش حداقل یه خبری بگیرم نه؟

کار درستی انجام دادید.

تمام شد به زندگی ادامه بدید و در پی موفقیت باشید

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

نه کار خوبی کردی

اصلا خبری نگیر

اون زن گناهی نکرده

هر لحظه خواستی تصمیم دیگه ای بگیری

خودت رو بزار جای اون زن

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 

نه کارت درست بوده بهش فکر نکن حالا هر دوتونم زندگیه خودتونو دارین

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم تو تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳۰دنیای ماهم صورتی شد

کار درستو کردی . اینجور که گفتی ۸سال پیش باهم اشنا شدین و شما نزدیک دهه ۳۰ زندگی هستین . پس فکر اینده خودت باش ، نه گذشته با ادمی که دیگه هیچ ربطی به شما نداره و نخواهد داشت

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

هیچ دلیلی نداره پیگیرش باشین  چون اون الان دیگه صاحب ی زندگی دیگه است  متعهد ب شخص دیگه ای و به شما تعهدی نداره .بهتره فاصله بگیرین ک گرفتار تبعاتش نشین . 

لطفا ی صلوات ب نیت صاحب خونه شدن همه مستاجرا. ما هم صاحب خونه بشیم الهی نگاهی ....
2706